Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Edi1990 kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása után baba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy volt-e aki a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után egyből teherbe esett, és volt-e valamilyen probléma nála?
2016. máj. 10. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 7 evig szedtem fogamzasgatlot, tavaly szeptemberben abbahagytam mert babat szerettunk volna. A nogyogyaszom 2 honap szunetet javasolt de azt mondta az sem baj ha rogton terhes leszek. A 4.ciklusban jott ossze spontan a terhesseg, pozitiv teszt utan pedig 1 honappal missed ab mutetem volt, nem fejlodott ki embrio csak ures petezsakom volt 8 hetesen. Az orvosok akiknel megfordultam azota (volt egy par) nem mondtak hogy a fogamzasgatlo miatt is lehetett, de en arra is gondolok... en ha ujra kezdhetnem biztosan varnek, hogy a szervezetem normalisan visszaalljon arra a hormonszintre ami a babahoz idealis. Drukkolok hogy hamar sikeruljon!
2016. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, három évig szedtem a tabit. Az orvosom javaslatára megvártam,.míg rendezödik a ciklusom, ez kb 3 hónap volt, addig védekeztünk. Utána belevágtunk, 2 hónap próbálkozás után jött össze. Most itt alszik mellettem 6 hós kisfiam.
2016. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
off,de érdekel
2016. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno február 11-én volt meg utoljára gyógyszerrel, március 7-én pozitív lett a teszt! Problémamentes volt a terhesség, ma már makk egészséges 3,5 éves lánykám van.

Most várom a kistesó. A gyógyszer abbahagyásakor nem volt itthon a férjem, így esélytelen volt az első hónap. 8.hónapban kopogtatott a kisfiam.

Nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor ráolvasással is teherbe lehet esni a felszabaduló hormonok miatt, nem mondta, hogy várjunk, sőt...Meg is lett az eredmény! :-)

2016. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!