Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy összejött a babóca?

Lehet hogy összejött a babóca?

Figyelt kérdés
Most a 36. napon vagyok és még nincs jele a mensimnek. A hőmérsékleti görbét vezetem, okt4-én volt a peteérés,utána végig fent is maradt a hőm, aztán még feljebb ment egészen 36.8-ig, majd a 9.napon leesett 36.6-ra, de a következő nap ismét felment 36.8 most meg már 36.9! Mellem fáj és szúr a hasam, mit gondoltok?
2008. okt. 16. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet baba van a dologban. a hasszurka és a mellfájás jó jel:-)szerintem tesztelj!én drukkolok!!!

7. hetes kismama

2008. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még várj a teszttel. Hiába vagy a 36. cn-on, ha okt. 4-én volt pé-d, akkor még csak 12 nap telt el azóta. Jó jel, hogy a hőd emelkedik, sőt, még jobb, ha azt látod, hogy kezd 3 fázisú lenni a görbéd ( beágyazódás után még feljebb megy a hő a több progeszteron miatt. ) De a teszteken leírtakkal ellentétben sokaknál csak a nem várt napján, vagy még utána egy-két nappal mutat poz. eredményt. Addig meg még van két-három napod, ha a pé időpontját vesszük alapul.


Ja, a trifázisos görbe a terhesek 95 %-ára jellemző, de nem terheseknél is előfordul. Sok sikert!

2008. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam hogy hétfőn okt 20-án tesztelnék, akkor már elvileg kellene mutatni valamit ha nem jön meg igaz?
2008. okt. 16. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Az okt 20 az már kb 16 nap pé után, teljesen jó. Nekem akkor már erős pozitív volt a teszt, míg a 13 dpo-n éppen hogy ott volt a második vonal.


Második válaszoló voltam, sok sikert!

2008. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer, akkor hétfőn tesztelek, majd megírom az eredményem!!
2008. okt. 16. 12:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még szombaton megjött, sajnálom, majd legközelebb sikerül, köszi mindenkinek!
2008. okt. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!