Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ilyen gyakorlat segít a...

Az ilyen gyakorlat segít a teherbe esés ellen?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszéltem egy lánnyal,pár napja találkoztunk is és a sok beszed miatt megkívántuk egymast és kihasználtuk hogy üres a lakásuk. Tusolni ment utána én,aztán hatalmas előjáték,jól meglepődtem mit műveltek a nyelvemmel. És megakarta hálálni,mondta hogy fekudjek hanyatt,finoman orálozott,majd megcsókolt (tudom ez undi,de akkor nem gondolja át az ember) és csók közben beleült,mondom állj állj állj, nincs gumi, mondta hogy nem is kell szedi a gyógyszert és ki ne merjen húzni élvezéskor se,mert szereti érezni.

Jó oké csináltuk ,majd el élveztem és a lány a padlón a szekrénynek támasztva magát gyertyaállást csinált,miszerint ilyenkor a sperma nem éri el a petét mert a pete messzebb lesz és a gyógyszer mellett ez is hatásos. Valóban az ,sose hallottam erről? 20F


2017. jún. 5. 07:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy ez a pózt szokták ajánlani a teherbeesés segítésére...
2017. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem lehet lemondani a gyerektartásról ha most nyilatkozók ügyvéddel vagy mi,ha én nem akarom és átvert ,mert ez az,ez nem véletlen ahogy olvasom a válaszokat.
2017. jún. 5. 09:01
 13/37 anonim válasza:
0%
Ha jelentkezik, hogy terhes akkor te ott birnál hagyni egy nőt, mert hülye voltál? Szép...
2017. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Fú hallod, nagyon okos vagy.. máskor inkább a pitébe dugjad...
2017. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekről mondhatsz le de a gyerektartásról Nem. Bíróságon ezzel a sztorival körbe fognak röhögni
2017. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Úristen :DD
2017. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
A gyerektartás nem egy lehetőség hanem egy kötelezettség amiről nem lehet lemondani. Az adózásról és a közlekedési szabályokról sem tudsz lemondani...
2017. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

Csúnyán átvert a jány. Tényleg...ilyet többet ne csinálj.

Stabil kapcsolatban vagy ha együtt éltek, akkor tudhatod hogy szed vagy sem fogamzásgátlót. Mas esetben a saját biztonságodért húzz gumit. Lehet hogy kényelmetlen meg minden...de sok kellemetlenséget meg tudsz előzni így.

Hiába mész most ügyvédhez vagy bíróságra.

Ha a 72 óra még nem telt le, vidd el ügyeletre a leányzót, vedd meg a 72 orás tablettát és nyomd le a torkán.

Ha mar kifutottatok az időből, kb 2 hét múlva vegyél tesztet...ne 200 ft tescósat hanem egy clearblue-t vagy valami rendeset és előtted csinálja meg. Csak a miheztartás végett.

Ha negatív, azonnal minden kapcsolatot szakits meg vele. Ilyen furmányos csaló nem kellhet Neked.

Ha pozitív...

Sajnos vannak ilyen nők...én nőként szégyellem is de nagyon amit egyesek művelni képesek pénzért vagy azért hogy feleségül legyenek véve.

2017. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
Gyenge kamu kérdés...
2017. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Gyerektartást ha kellene fizetnem az mennyi,hogy állapítják meg?
2017. jún. 5. 11:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!