Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek mensi...

Van itt olyan akinek mensi előtt mindig mellfájdalma volt? És mikor teherbeesett akkor nem fájt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo miujsag veled? Nekem elkezdtek fajni a mellem es szurkalgat a hasamalja. 4 es voltam.
2017. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves 4es mellem még mindig nem fáj, tegnap viszont éreztem ilyen szurkálásokat a hasamba, 4 nap van még a nemvártig, nagyon remélem hogy nem csak szimplán késni fog, hanem 2csíkosat tesztelek és te is, (2hónapja teázok cicka, palástfűt, és ebben a hónapban próbáltuk először a pe-seedet)
2017. jún. 8. 10:10
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy ti mióta próbálkoztok? Próbáltál valamivel "rásegíteni"?
2017. jún. 8. 10:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok neden irj legyszi barhogy is lesz. Szerintem nekunk nem sikerult most se. Sajnos munka miatt nem tudtunk sokszor egyutt lenni. 6 an reggelre volt ovum mert arra keltem hogy iszonyatosan gorcsolrem meg szurkalt nagyon rossz volt. Mi pedig 4 en voltunk egyutt. Hat kitudja.
2017. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok de ha nem baj akkor inkább privátba? Szerintem ha 4én voltatok együtt és 6án volt ovud tutira, akkor simán sikerülhetett, drukkolok neked én is
2017. jún. 8. 10:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Decemberbe hagytam abba a gyogyszert. Es meg nem probaltam semmit ugy gondoltam kell egy kis ido mire vissza al a peteeres de ha ev vegeig sikertelenek leszunk muszaly lesz valamivel rasegiteni. 4 es voltam megint :)
2017. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!