Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett a vérzés oka?

Mi lehetett a vérzés oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal baba projekten vagyunk,így együtt is voltunk amikor kell. 05.24-28-ig tartott a menzeszem,24-25 naposak a ciklusaim es 05.31,06.2,4,7-én voltunk együtt.

Ma kicsit véreztem(rózsaszín volt) de csak a wc papír maradt olyan.

Beágyazódás esetleg?

22/N



2017. jún. 7. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Akar az is lehet.
2017. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi #1-es! :)

Tudom h nem lattok belem meg ilyenek,de a vetrlesnel is ilyen kis verzes van? Vagy az elejen meg se lehet erezni es nincs tunete?

2017. jún. 7. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy a szextől véreztél, nekem is volt már ilyen.

Ez nem beágyazódás/vetélés, nagyon korai lenne a ciklusod alapján.

2017. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy a szextol vereztem,csak onnan gondolom hogy most nezem,h ma van 7-e es 6-an voltunk egyutt, elirtam. Es elenk rozsaszin volt a wc papir! :)
2017. jún. 7. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Még folytassátok csak tovább, mert az is lehet hogy később lesz peteérés. :) Beágyazódás még nem valószínű, ahhoz több idő kell.
2017. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso! :) ment a zold kez :)

Annyi update h ma meg mar barnazok,es sose volt nekem ilyen 2 menstruacio kozott!

2017. jún. 8. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én hál Istennek se a vérzések, se a barnázáshoz nem értek, de nálam annyi biztos, hogy a januári missed abom után február 16-án menstruáltam először, majd annak a hétnek a végén, amikor elmúlt, együtt voltunk - utána nem - és most itt vagyok 16 hetes terhesen. Úgyhogy a terhességi teszt meg fogja mutatni. Drukkolok 😊
2017. jún. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én jövőhét vasárnapra nem várom,úgyhogy még egy hét izgulás minimum :)
2017. jún. 10. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz. Nekem volt beágyazódási vérzés de aktus után 1.5 héttel. Kis érdekesség, hogy nekem a teszt (többféle!) nem mutatta, mai napig sem (7 hetes). Orvos állapította meg. Drukkolok!
2017. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom! :) boldog baba varast :)

Ismerosom is 5 hetes volt es nem mutatott neki semmit a teszt :O

2017. jún. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!