Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most lehet, hogy baba?

Ez most lehet, hogy baba?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos kislányom, akit még szoptatok. Ugye ez által még nincs menstruációm se.

Néha szoktak lenni terhességi tünetek. De inkább hiszem én azt, hogy azok, mint hogy tányleg azok lennének. Időközönként szoktam tesztet csinálni. Eddig mind negatív volt.


De most egy pár napja, 1 hete van egy kis vízszerű folyásom. Eddig nem volt. És nem hiszem, hogy fertőzés mert akkor gondolom más is lenne.

Picit szurkált is a hasam, hányimgerem is volt. Mondjuk ez nem folyamatos.

Legutoljára május 26 án voltunk együtt. Azóta még ugye nem telt le a 3-4 hét, hogy biztosat mutasson a teszt.

De júni 4 én csináltam egyet, mert akkor már voltak ezek a tünetek. Meg hátha az előtte lévő együttléttől, amit őszintén megmondom nem tudom, mert elfelejtettem felírni.

Az a teszt negatív lett.


Na de, ha esetleg a május 26 iai együttléttől fogant esetleg meg, annak már lennének tünetei?


Az első babànál csak az volt, hogy nem jött meg. Meg nem is figyelgettem. Mert dolgoztam stb stb.



2017. jún. 9. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még azt, hogy venni fogok majd tesztet. Csak azért kíváncsi vagyok a véleményekre. Mert szeretnénk kistesót. És így szopi mellett nehézkes. És lehet időnként már beképzelem. :)
2017. jún. 9. 09:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább most kéne együtt lenni. A vizes nyák termékeny időszakot jelez. ;-)
2017. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Csak eddig nekem sose volt ilyen.

2017. jún. 9. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
De nyilván ellőhetsz egy pár 100 forintos tesztet, a 26-it már kimutatná.
2017. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!