Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy becsúszott a...

Lehetséges hogy becsúszott a baba?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csak megszakításos módszerrel "védekeztünk" tudjuk h az nem védekezés... Tegnap reggel kirándulni voltunk és rosszul lettem hányingerem volt szédültem, ma nagyon szúrkál a hasamalja és a jobb petefészkem körül, olyan mint ha megakarna jönni de ez más érzés. Legutóbb május 5-én jött meg.

2017. jún. 4. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Becsuszott ? 2017 irunk nem 1017
2017. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon segítőkész vagy.
2017. jún. 4. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Csinálj egy tesztet ha nem jön meg bár lehet hogy már most is lehetne.
2017. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Megszakitasnal barmikor becsuszhat. Ha kesik 1-2 napja, erdemes tesztelni. De a hanyinger a melegtol is rad johetett, a szurkalas meg menstruaciot is jelezhet.
2017. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet!Hány naposak a ciklusaid?

Tehát nem baj,hogy ha jön a baba,gondolom ezért voltatok így együtt.

Tünetek alapján nem mondanám,csak premens lehet,vagy időjárás miatt,viszont nem lehetetlen azért..Egy tesztet megér,ha nem jött meg...

2017. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tünetekkel kezdődött a terhesség.

Ez már a ciklusod 30. napja. Egyébként hány naponta szokott megjönni?

A helyedben vennék egy tesztet holnap, ártani nem fog.

2017. jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

mivel nem védekeztetek így lehet. És mivel nem védekeztetek nem becsúszott, hanem megtettetek érte mindent.


Két-három nap múlva csinálj tesztet ha nem jönne meg. És igen, lehet hogy ezek terhes tünetek.

2017. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vedekeztek. Igy nem becsuszott hanem akartatok a babát ha ossze jott. Szval teszt es megtudod.
2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 tesztet csináltam mind2 negativ lett.
2017. jún. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!