Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ferjemmel az elso probalkozas...

Ferjemmel az elso probalkozas pontosan 7 napja volt. Kb. Ket napja ugy erzem h. Erzekeny a alhasi tajam es feszulo erzest erzek. Tenap enyhe szurkalast is ereztem. Nm esik jol a nyujtozkodas, feszulo erzest erzek olyankor a hasam aljaban. Miert?

Figyelt kérdés
Letezik h. Azt erzem h. Megtapadt a petesejt? Lehet h. Mar azt ereznem h. Terhes vagyok? Fekszem az agyban es erzem h. Feszul. Hason sem esik jol a fekves. Ez mitol lehet? Nem korai? Ugye nem lehet mehen kivuli?

2017. jún. 9. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolut nem erezhetsz semmit.
2017. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő amikor nagyon akarja már, bebeszéli a tüneteket magának. Nem bunkóságból írom, de ha terhes is vagy, semmit nem érezhetsz még belőle. Fölösleges ennyire figyelni magad, mert csak még rosszabb lesz, ha beleéled magad, és mégsem sikerül most.
2017. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább a peteérés tünetei ezek.
2017. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnap?
2017. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23an kell megjonnie. Nm veszem bunkosagnak a kommentet. Teny h. Nagyon reg ota akarunk babat es most szantuk ra magunkat h. Nm varunk tovabb. Akkor ezekszerint meg turelem es probalkozas 🙃
2017. jún. 9. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 23án kellene megjönnie akkor ez azt jelenti pont most van a peteérésed azért fájhat.

Ha minden igaz a nyákod is sok.

Most próbálkozzatok, pont jó az időpont hozzá.

Tüneteket pedig csak 2 inkább 3 héttel utána tapasztalsz.

Ha a mensi kimarad tesztelj egyet.

2017. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a gyors valaszokat!!! Tovabbi szep napot...
2017. jún. 9. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg peteérés tünetek. Akkor szokott nagyon feszülni petefészek körül. Tökéletes időpont a próbálkozásra. Valamit nagyon elszámolhattál, mindig úgy kell nézni, hogy kb 12-16 nappal mensitől vissza van a peteérés, és ekkor tájt kell sokat együtt lenni :)


Sok sikert és hajrá!

2017. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha babát szeretnétek, most legyetek együtt, mert a hét nappal ezelőtti együttléttől szerintem ne várj sokat.

Nekem 20.án lesz az esedékes menstruációm, és a hét közepén volt peteeresem, ovulációs teszttel követtem, a ciklusaid hosszától függ, de feltételezem, éppen ovulálsz, ezért érzed ezeket.


Sajnos nem olyan könnyű teherbe esni, első

fiam rögtön fogant, de ovulációs tesztet használtam nála is, most a második baba tervezésekor gondoltam minek nekem ovu teszt, együtt leszünk kB középidőben, lazán veszem... Hát pont lecsúsztunk ovuról, szóval most második hónapban nem bízom a véletlenre. 🙂


Kívánom a legjobbakat!

2017. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.... az elso olyan probalkozas h. Nm vedekeztunk az volt 7 napja de nm csak akkor voltunk egyutt. Termeszetesen volt mar tobb alkalom is azota. Nem akarunk ra gorcsolni. Probaljuk a "ha jonni akar akkor jon alapelvet" betartani. Csak furi mert mar volt parszor peteeresem de nm ilyen tunetekkel. Koszonom a jo kivansagokat 😉🙂
2017. jún. 10. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!