Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány napja késik. Lehetséges...

Néhány napja késik. Lehetséges, hogy terhes vagyok, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hónapok óta használok egy mobilos app-ot, ami kiszámolja, mikorra várható a menstruáció kezdete. Eddig szinte minden alkalommal a vártnál 1-2 nappal előbb érkezett meg, most viszont a második nap telt el és még mindig semmi... Viszont a gyomrom néha mintha begörcsölne, csakúgy, mint mikor már megvan.

A párommal egyébként a megszakításos módszert alkalmazzuk (tehát nem mondanám, hogy különösebben védekezünk).


Hány napig várjak, míg érdemes nőgyógyászhoz menni, vagy tesztet venni?


A normális válaszokat előre is köszönöm! =)



2017. jún. 10. 04:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A mobilos app nem tudja, mikor ovuláltál a valóságban, ebből kifolyólag azt se tudja, honnantól késik. Akkor késik, ha megrepedt a tüsző, eltelt több mint két hét és nem jött meg.


Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Most hányadik napon jársz? Ha mindig állandó ciklushosszod van és ahhoz képest is már meg kellett volna jönnie, akkor csinálj tesztet. Vagy ha változó hosszúak, akkor akkor tesztelj, ha már többedik napon jársz, mint a leghosszabbiban.

2017. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Bármikor késhet a menstruáció és bármitől nem csak babátol várj vele még egy kicsit lehet azért görcsölsz mert majd meg fog jönni elöbb utobb
2017. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Tesztet máris érdemes venni, ha terhes vagy, pozitív lesz. Orvossal még nyugodtan várhatsz akár két hetet is. Addigra kb látni fogja az orvos akkor is, ha esetleg később fogant.
2017. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem tom miért kell lepontozni xd mindegy én is megszakításal csináltam egész idáig sose estem teherbe ( csak amikor próbálkoztunk rendesen akkor, mostmár kismama vagyok) a késés nálam is mégtörtént midig azt hittem jaj baba van a dologba sajnos nem olyan könnyű azt összehozni mint egyesek hiszik. volt h hormonok miatt késett volt h elkaptam gombát v valami és attol. Szóval nem kell rögtön már babára gondolni, de vegyél azért tesztet költs rá hátha az vagy aminek mem sok esélye van.
2017. jún. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

én 5 éve használom a telefonra letölthető menstruációs naptáram és sosem csalodtam benne. akinek normális a ciklusa az nem csalódik a naptárba. nekem amikor küldte a naptáram hogy 1 napot késik már vettem is a tesztet. igyan ugy vagyok mint te 1 nappal elöbb jön meg mindig vagy aznap amikor kell...

most leszek 9 hetes :)

nem mindenki bízik ebbe a naptárba de én igen

2017. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
és hozzà trszem én is görcsöltem mint ha megakarna jönni
2017. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi is megszakítással ,,védekezünk,, a múlthónapban 5 napot késett és megjött. Most pedig kb másfél hete jobban fájnak a cicijeim,jobban görcsöltem és hasszurka is volt amit a két terhességem előtt éreztem csak és ma reggel (amikorra vártam is) meg is jött.
2017. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kiváncsi lennék megjött vagy terhes vagy?
2017. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utólag is köszönöm mindenki hozzászólását! :-)

Időközben megjött, úgyhogy nem lesz egyelőre baba.

2017. aug. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!