Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem előtt 3-4 nappal...

Menzeszem előtt 3-4 nappal minden teszten amit csináltam halvány pozitív eredmény? Miért?

Figyelt kérdés
De nem erősödik, pedig 2-3 napja tesztelgetek és mèg kb 3nap van a menzeszig. Sosem volt ilyen halványpozitív tesztem, ezért sem értem.Érdemes ezen rágódnom, vagy kémiai terhessèg esetleg ciszta lehet a dologban?
2017. jún. 11. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sokkal látványosabb második csikom lett többször is ... Nem volt baba ! Jah es nem 7-8 percnél látszott hanem mar amikor felszívta a vizeletet ! 7-8 percnél sokkal erőteljesebb es látványosabb volt mint a tied !


Ez szerintem negatív !

2017. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy full negatív teszt, ráadásul ha valami pozitív, az szinte azonnal megjelenik, nem 7-8 perc után.


Amúgy azt akartam írni, mielőtt láttam a fotót, hogy örülj neki, hogy ennyivel menzesz előtt egyáltalán látszik valami, de szerintem 2 napos késés után tesztelj legközelebb.

2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
7-8 perc körül készült a kép, nem akkor jött ki a csík. Nem értem, szinte támadva vagyok.Nem kell bizonygatni nekem hogy nem pozitív a teszt, ha az is még bármi lehet belőle, meg is jöhet attól függetlenül. A kérdés amiért kiíródott nem éppen ezt a célt szolgálta, ettől függetlenül csak pozitív negatív eredmény körül forog itt minden, pedig ha valaki vissza olvassa nem konkrétan ez a talány ami végett feltettem ezt a kérdést itt az oldalon. Köszönöm mindenki válaszát, aranyosak vagytok, köszönök minden kommentet, de úgy érzem elakadtunk a témában sőt túltátgyaltuk már azt. 🙂
2017. jún. 11. 19:20
 14/14 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásodat javítottak ki többen ... Azert mert ez a teszt meg nem halvany pozitiv ! Ne vedd annak !


Foleg hogy nem erősödik !


Lehet hogy az lesz de az is lehet amit írtál hogy megjön ! Ezt senki nem tudja !

De egy halvany pozi teszt nem ilyen azt viszont nyilván sokan tudjak ... Foleg akik találkoztak mar ilyen csíkkal baba nélkül !


En szurkolok hogy te légy a kivétel de várd meg míg késik !

2017. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!