Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a barátommal és...

Együtt voltam a barátommal és minden együttlét után felfújja az óvszert hogy nem lyukas-e és nem volt az egyszer sem de egyébként sose bennem megy el akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete késik de szerintem ez az érettségi miatti stressz miatt van. Légyszi nyugtassatok meg hogy nincs gond .
2017. jún. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz ilyen hülyeségeket, inkább csináltattál volna terhességi tesztet...
2017. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
JM.
2017. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha így van ahogy írod, nem vagy terhes, a stressz miatt késik.
2017. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért kell ennyire ráparázni a dolgokra?

Az óvszer azért van, ha megfelelően használják, akkor el lehet benne menni és nem szakad ki.

De ha még ki is vette, mielőtt elment és nem volt lyukas sem, akkor mégis hogy a fenébe lennél már terhes?

Meg ha ennyire parázol, akkor kár nemi életet élni. Semmi élvezet nincs benne, ha folyton megszakítjátok és ennyire ráparáztok. Az óvszer teljese védelmet nyújt elélvezéssel együtt is, ha megfelelően van alkalmazva.

2017. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Kösd fel magad.
2017. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi!Szerintem egy teszt megnyugtatna és legalább ezen nem stresszelnél!!!
2017. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Guszta lehet lufizni a használt óvszerrel.
2017. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!