Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után ki milyen...

Missed ab után ki milyen hamar vállalt babát?

Figyelt kérdés

10 hetes voltam mikor meg volt a műtét,elindult magától a vetélés,de műszeres fejezték be.

Most csak az jár a fejembe,hogy újból babát várjak.


2017. jún. 11. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(Hidd el megértelek,én is így voltam.Csak ez járt a fejemben.Viszont muszáj várni,ha műszeres volt.

Nekem 9.hét volt missed ab,utána 3 hónapra rá próbalkozhattunk.

Nekünk nem jött össze,de úgymond szerencsére,mert kiderült a baj forrása,pajzsmirigy alulműködés,azt kezeltük és azóta van 2 gyermekem.

Mióta próbálkoztok?

2017. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem december 1-én volt missed ab műtétem és ez a második ciklus, hogy próbálkozunk. 4 hónapot vártunk bár 3 is elég lett volna, de még nem éreztem tökéletesnek a ciklusomat. Holnapra nem várom egyébként, vannak bíztató jelek.
2017. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem is van már két lányom,de még is azt is érzem a harmadikkal lesz teljes a család :)

Sajnos még nem próbálkozunk...

Másfél hete volt a műtét :(

Most azon imátkozok,hogy minnél elöbb áljon vissza a ciklusom.

2017. jún. 11. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:

8 hetesen volt műszeres befejezés.

Nekünk 2 hónapot kellett várni. A harmadik ciklusban teherbe estem, minden rendben volt.

2017. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eltelik majd hamar,két csajszi mellett nem lehet unatkozni!:)Most még rossz lesz egy ideig,de próbáld kibeszélni valakivel,akiben megbízol!Nagyon sokat jelent!Mostmár csak jó jöhet,próbáld ezt elhinni!

Amúgy mi is szeretnénk 3.babát,de most egészségügyi akadályokba ütköztünk,uh leállunk a próbálkozással egyenlőre..😕

Drukkolok neked,hogy minél hamarabb sikerüljön!

1#

2017. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 es vagyok. Nekem meg két fiam van, de én is mindig hármat szerettem volna. Lelkileg megviselt a missed ab, meg vagy másfél hónap volt, míg kiürültek a terhességi hormonok. Addig elég rossz volt. Szóval nem is próbálkoztunk volna azonnal, ha lehetett volna sem. De hamar eltelt. Most viszont attól félek, ha megint sikerül, hogy hónapokig rettegni fogok, hogy rendben lesz-e minden. Kitartás és mielőbbi lelki gyógyulást kivánok!
2017. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Januárban 6 hetesen volt missed ab műtétem. A műtét utáni menzesz után kétszer voltunk együtt. Az ultrahangon azt mondták, áprilisban próbálkozzunk. Mivel 3 évig próbálkoztunk, nem gondoltuk, hogy ismét teherbe esek. Azóta 16+3 hkm vagyok.
2017. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Már az is jól esett,hogy írhattam róla. :)

Két csajszi mellett valóban nem unatkozok,pláne hogy itt a nyári szünet és vége az ovinak 😊

Igazából munka végett is jó lenne mielöbb teherbe esni,lejár a gyesem és oda sajnos vissza menni nem tudok...

szóval vagy lemondok egy időre a harmadikról és keresek helyben valamit ....vagy bevállalom.Mondjuk van még bő fél évem.De szorít az idő 😕

2017. jún. 11. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, hogy 6 hetesen volt vetélésem és be kellett fejezni, mert nem indult meg magától, csak azt látták, h elhalt. Egy hónapot hagytunk ki, és a köv. hónapban összejött.
2017. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem tavaly ilyenkor 10 hetesen elhalt :( jött a vetélés utánni depresszió de már tul vagyok rajta. most jövöhéten leszek 10 hetes igyhogy nekunk 1 év kellet :)
2017. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!