Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alkalmazza itt valaki a...

Alkalmazza itt valaki a megszakításos együttlétet?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje alkalmazzátok és aki teherbe esett mellette az mennyi idő után?

Pusztán csak kíváncsi vagyok!


2017. jún. 11. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Kb 10 éve használjuk ezt a módszert.

Amikor úgy döntöttünk, hogy gyereket szeretnénk a második hónapban megfogantak az ikrek. Azóta eltelt nyolc év.

2017. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Évekig alkalmaztuk, mielőtt babát szerettünk volna. Mikor eldöbtöttük, hogy jöhet, a 2. Hónapban megfogant. Szülés után, már 1 éves volt a lányom, mikor egyetlen alkalommal ezt a módszert alkalmaztuk, és rögtön megfogant a tesó. El se akartuk hinni.
2017. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

8béve nem védekezünk,csak megszakítással. Van egy 10 éves lányunk,azóta semmi. Simán együtt vagyunk félidőben is.

A férjem tipikus egypatronos,de azt nagyon sokáig tartogatja. Masodik nenet nincs,szerintem ezért nem csúszott még be. Kíváncsi leszek minden rendben van e,mert jövőre szeretnék teherbe esni. A lányunk egy második menetben fogant.

2017. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
5 evig alkalmaztuk. Aztan eldontottuk, hogy johet a baba. 2. honapban sikerult.
2017. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ahogy itt olvasom az esetek nagyobb %-ában nem estetek így (sem) teherbe csak amikor már akartátok is?

Mi jelenleg lassan 2 és fél éve így ,,védekezünk,, és én sem estem teherbe. Az én férjem is egy menetes pasi :D Nekünk is volt már hogy ovu környékén voltunk együtt de nem történt ,,baj,,.

2017. jún. 11. 22:25
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
5 éve (de az exemnel is igy nyomtuk 3 évig) a Férjemmel és a 3.hónapban jött össze a kisbébi
2017. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

1 éve, de nálunk nem lenne probléma ha becsúszna a baba, örülnénk neki, de nem tervezzük még a kistesót.

Fogamzásgátlót nem szedhetek,óvszert utáljuk mindketten, spirál méhszájseb miatt nem lehet.

Szerintem ilyen helyzetbe nem probléma, mármint ha nem gond ha még is terhes lesz az illető, akkor probléma ez a védekezés ha azok alkalmazzák akik nem érettek se anyagilag se érzelmileg egy jövevényre.

2017. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
6 év után csuszott be a fiam, de nem bántuk. Az én férjem is 1 menetes :)
2017. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Mi 6 éve megszakítással vagyunk együtt a párommal. Egyszer sem estem még teherbe.😊 De lassan tervezzük a babát.
2017. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jún. 11. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!