Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alkalmazza itt valaki a...

Alkalmazza itt valaki a megszakításos együttlétet?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje alkalmazzátok és aki teherbe esett mellette az mennyi idő után?

Pusztán csak kíváncsi vagyok!


2017. jún. 11. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Itt a gyakorin a megszakításos közösülés a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer.

Mindenki csak gumi vagy tabletta mellett esik teherbe véletlenül. ;)


Tudod, ilyen kérdésekre azok soha nem válaszolnak, akiknek ilyen aktusból becsúszott a baba, és abortuszra mentek. Pedig az az évi 30-40 ezer abortusz valahogy csak összejön...


Szóval lehet, hogy a több ezer regisztrált felhasználó közül válaszolt ide 10. (És van, aki írta, hogy összejött!!) De rengeteg ember inkább kus.sol...



Az én példám: egyszer szexeltünk így, ráadásul a menstruáció utolsó napján. Így jött össze a második gyerek. ;)

2017. jún. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Mi is alkalmaztuk, amikor nem lett volna baj, ha teherbe esem, de mióta megvan a két gyerkőc és nem szeretnénk többet én nem merem megkockáztatni.

Egyébként az, hogy itt mit írnak nem mérvadó, ahogy az utolsó írja. Én régen szépségszalonban dolgoztam, ott elmondanak dolgokat a nők, sokan voltak akik azt mondták így lettek terhesek, három csak egyszer csinálta így és mégis.

2017. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Én az első 4 barátommal csak így voltam együtt éveken át, többmenettel is. Soha nem volt gond, pedig majdnem minden nap együtt voltunk.


Aztán egy sráccal az első éjszakán összejött a gyerek, pedig el sem ment az együttlét alatt, csak utána, tehát biztos nem lehet, hogy nem vette észre.


Én amondó vagyok, hogy vagy a 2. menetnél történhet gond, ha nem ürült ki eléggé a pasi, vagy ha valakivel nagyon passzoltok egymáshoz. Annál a kapcsolatomnál éreztem először azt a bizonyos "kémiát", korábban nem gondoltam, hogy ilyen fokú vonzalom létezhet, hogy már az illata beindít, és jobban szeretem, ha nem parfüm és tusfürdőszaga van.

2017. jún. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%

5évet sexeltünk így. Akkor jött a baba amikor akartuk.

De ha így akarsz nemi életet élni akkor a férfinak feltétlenül 110%san tudnia kell használni a mukiját. Ahhoz azért kell egy kor és tapasztalat. Fiatal férfi szerintem még nem tud, úgy bánni a fegyverével, nem tudja, az ingert úgy irányítani.

2017. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Hat igen, a megszakitas az ovszernel is tutibb modszer;)) A legtokeletesebb fogamzasgatlas;)
2017. jún. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Én alapvetően úgy gondolom, akkor jön ez össze, ha mégsem sikerül pppppont idően kivenni. De olyat még nem hallottam, hogy ezt vki beismerte volna.

És ugye, hogy az lehetetlen? ;-)

2017. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer csináltam terhes is lettem:-D
2017. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

16: én meg úgy gondolom, hogy akkor csúszik be a gyerek, ha itt a gyakorin tájékozódik, hogy milyen biztonságos a megszakítás, aztán inkább így, mint gumiban.


Írtam, hogy egyszer próbáltuk. Tudtuk, hogy mit kockáztatunk, örültünk a terhességgnek, de picit még vártunk volna.

Olyan időszakban, mikor elvileg nem vagyok termékeny. És elárulom, hogy percekkel előbb kivette. ;) És tádámm: besikerült.

A harmadik gyerekért bezzeg meg kellett dolgozni. ;)


Aki nem akar gyereket, és baj lenne, ha becsúszik, az védekezik.

Aki meg megszakítással közösül, az vegye tudomásul, hogy csak kicsivel csökken a teherbeesés lehetősége, de nem fogamzásgátló módszer. És a két csíkos tesztet látva nem sír, nem dühöng, legfőképpen meg nem rohan kapartatni. ;)

2017. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Percekkel előbb kivette és nem voltál termêkeny?! :-) Egy csillag nem jelent meg az égen?
2017. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%

2 és fél évig tudtuk ezt a módot gond nélkül használni.

Aztán folyamatos rosszullét, 1 hétig nem bírtam felkelni. Nem jött meg a mensim, 1 hétre rá teszteltem, erős pozitív.

2017. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!