Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt több gyerekes...

Tapasztalt több gyerekes anyukák, szerintetek érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Hónap végén tölti a kicsim be a 13-ik hónapot. Még szopik, de már csak immel ámmal.


Eddig 2x jött meg a menszesz, először 35 napra, utána 25 napra. Régen 28 napos volt, meg nem állt be.

Ha 28 napot számolok akkor hétfőn kellett volna meg jönnie, ha viszont megint 35 legkésőbb vasárnap már kellene.


Ami furcsa, hogy egész héten hisztizik a gyerekem, cicizős de úgy hogy iszik és el is lök magától, állandóan rajtam akar lógni. Érzékenyek a mellbimbóim, és a kezemen is kijött az ekcéma, ami sokszor hormonális változások miatt jön ki. Ma egész nap émelygős volt a közérzetet.


Teszt, hónap tervezek venni.


Teszt: éjjel sűrűn kijárok wc-re, így is igaz a reggeli vizeletből tesztelni dolog?



2017. jún. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Èrdemes szerintem egy tesztet csinàlni. Èn is szoptatok ès onnan vettem èszre, hogy terhes vagyok, hogy a lànyom gyakrabban kèrte a cicit ès olyan volt mintha nem szìvnà ki rendesen mert feszült. Ès este kijàrtam 3szor is pisilni.
2017. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont az ellenkezője, nincs díj többlet tejem, de ha rákérdez, a tej áramlás beindítja a másikat és szivárog az is, de ez mindig is így volt. Ami fura, hogy kemények a bimbóim és nagyon érzékeny
2017. jún. 16. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Mobilnetrről írsz? :D

Szerintem tesztelj, de reggeli vizeletből. És ha negatív, még mindig nem biztos, hogy nincsen baba. De egyébként terveztétek, szóval jó esély van rá, vagy ha terhes vagy, véletlen?

2017. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
-r
2017. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs több tejem. Csak furcsa kemènyebb a cicim. Gondolom azok a mirigyek megduzzadtak amik nem termelnek màr tejcsit. Mindenkèpp tesztelnèk ès reggeli pisivel. Èn is kijàrtam pisilni este mègis erősebb volt mint a dèlutàni teszt amit ellenőrzès kèppen csinàltam. (Első voltam)
2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen mobil


És tervezzük a tesót, aktívan rajta vagyunk a témán

2017. jún. 17. 01:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyzet??
2017. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reggeli minta, negatív, még halványan se.

Nagyon késik, vagy ki is marad?

2017. jún. 19. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!