Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Genetikus segíthet abban,...

Genetikus segíthet abban, hogy nagyobb valószínűségg el sikerüljön kisfiú?

Figyelt kérdés
Kettő lányunk van és szeretnénk harmadik babát. Nagyon vágyunk kisfiúra. Volt aki kért segítséget orvostól vagy bármivel befolyásolta a leendő baba nemét?
2017. jún. 17. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

9!


Ilyen egyetlen országban sem engedélyezett és nincs orvos, aki ezzel egy bírósági pert meg börtönt kockaztatana

2017. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Érthető, ha vágysz egy másik nemű gyerekre is. De az már nem, amit megtennél emiatt. Az orvosok sem tolerálnák, bármennyit is szánnál rá.
2017. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Keress rá mit mondott erről Ceizel Endre, ovulációkor nagyobb az esély fiúra..Ennél többet nem fog tenni egyik orvos sem mert a nemválasztás és adott nemű embrió beültetése tiltott nálunk. Ezt amúgy is csak lombiknál lehetne kivitelezni de gondolom azt nem jön szóba mivel van már 2 gyereketek és amúgy temérdek pénz.


Mi lányt szerettünk volna, ovu előtt 3 nappal fiú lett. Ennyit a genetikai esélyekről, de egy próbát megér, kicsit javit az 50-50%-os esélyeteken. De tutira közel se vedd.

2017. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9es vagyok etért irom,hogy ismeros mondta. Olvastam pedig anno én is ilyen "centrifugálásrol", de egyáltalán nem olcso. Meg amit mondtak lutri. Inkább legyenek egynemuek,mint beteg legyen csak azért mert belebabráltak:S. (2.babát várom amugy 1.lány 2.fiu tehát nekem 3.nál tokmindegy lesz:) )
2017. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elobbi vagyok:

[link]


Létezik v vmi van rá,de hogy tényleg van-e.

Ezt jol leirtam :)

De ez tuti koltséges lenne, és szerintem veszélyes.

2017. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Aki hülye, az inkább maradjon csendben. Mi az, hogy egyetlen országban sem engedélyezett, csak azért, mert itthon nem az?


Kérdező, ha van elég pénz, meg nyelvtudás, akkor amerikában szívesen megcsinálják nektek, keress rá pl. arra, hogy family balancing vagy gender selection.


Amúgy Czeizel is megmondta, hogy ebben semmi rossz nincs, sokkal több 3. gyerek születhetne meg, ha a szülők megválaszthatnák, hogy mi legyen. Aki a gyerek jogaival érvel, a szerint mi a jobb? Ha nem is születik semmilyen, vagy ha születik egy bizonyos nemű? Ki mit akar, ettől még nem borulna fel a világ egyensúlya, meg manapság úgy sem számít miből hány van, mióta három egyneműt is összeadnak, meg mindenki mindenkivel keresztül-kasul...


Ha nincs rá kérdező, akkor meg maradnak peteérés figyelés, bizonyos időben szexelés és a remény.

2017. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
"mit meg nem tennél érte" egy kérdést tettem fel. Praktikákra voltam kíváncsi vagy talán arra, hogy esetleg orvos figyeli e (természetesen ha fizetünk neki) a legalkalmasabb időpontot.. Ennyi. Nem akarunk mi semmi féle beavatkozást. Isten ments :-D
2017. jún. 18. 20:07
 18/19 anonim ***** válasza:
Peteérést fugyelik,de az csak "arra jo" baba osszejojjon :)
2017. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Orvos nem kell hogy figyelgesse az ovulációt, mérd és vezesd reggelente a hődet és töltsd le a fertility friend alkalmazást, pár hónap után fogod látni mikor van ovulációd és akkor kicsit javithatod az esélyt a kisfiúra.
2017. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!