Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Movo...

Mennyire megbízható a Movo Romed márkájú vizeletsugaras terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Április végén történt. 2 hete teszteltem Expect teszttel, ami negatív lett. Most ismételnék. Megbízható?
2017. jún. 19. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az expect esedekes mensi elott 3nappal mar kimutatta :) x-epill 4,5hetesen halvanyan (lehet rossz volt a teszt) de az expect szep eros csikkal mar mutatta :) 14+1napos kismama
2017. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval, ha az Expect negatív lett akkor biztos lehetek benne, hogy nem vagyok terhes?
2017. jún. 19. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha két hete teszteltél negatívat (ami elvileg mensi környékén lett volna) Akkor már rég menstruálnod kellett volna... ergó 2 hete még meg se jött? Ha nem jött meg tesztelj egyet és irány a doki, ha pozi azért, ha meg negatív akkor meg azért... Egy teszt nem teszt főleg, ha nincs mensi.... Helyedben már rég teszteltem volna egy másik fajtával is.


Minden jót!

2017. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap reggel első vizeletből fogok tesztelni Movo Romed teszttel. Alapból rendszertelen a menstruációm, tehát nem tudom, mikor fog megjönni, vagy mikor maradt el.
2017. jún. 19. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az expect is lehet hibas :) de en anno 3 expectet is csinaltam meg 2 xepillt es 1 facellet (xepillbe volt 1 rossz is) tesztelj meg aztan eredmenytol fuggetlenul orvoshoz kell menni, hogy miert nincs menstruacio
2017. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A negatív teszt eredmény mindig kétesélyes: vagy tényleg negatív, vagy korán teszteltél és azért mutat negatív eredményt még.
2017. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat héttel aktus után (ha jól számolom, kb. annyival utána teszteltél:április vége=>június eleje, az nagyjából annyi) már bármelyik teszt negatív eredményét biztosra lehet venni.
2017. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!