Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Arane kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nap, mint nap rengeteg ehhez hasonló kérdéssel lehet találkozni az interneten, ezért légyszíves csak az írjon, aki komoly választ tud adni. 19 éves lány vagyok. A barátommal először a gumis megoldással szeretkeztünk, majd áttértünk a kikapós módszerre. Körülbelül 1-1,5 hónapja elkezdtem hízni, látványosan megnőttek a melleim, pár hete szinte mindennap rám jön a sírás, pedig előtte egyáltalán nem volt rám jellemző a sírás illetve a jobb oldalam is szokott fájni, bár ennek lehet semmi köze a terhességhez. Az előző 2 vérzésem is megjött, de az utolsó más volt, mint amilyen szokott lenni. Először 3 napig tartott, majd elmúlt. Rá 1-2 napra visszajött és az utolsó napokban barnás is volt a színe. Szóval a kérdésemre visszatérve, szerintetek lehetek terhes? :) A komoly válaszokat megköszönném :)
2017. jún. 20. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vedekezel, de szexelsz, szerinted lehetsz terhes? Most komolyan...
2017. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszt??? Lássunk beléd szerinted?
2017. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem védekezik, az lehet terhes. Ti pedig nem védekeztek. Akkor mi a kérdés?

Csinálj tesztet! Amennyiben nem gond egy baba, akkor hajrá, csak így tovább, de ha gond, akkor meg jó lenne védekezni!

2017. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A megszakitásos szex nem védekezés. Egyébként meg hízni se a terhesség elején fogsz. Másrészt 19 évesen annyi eszed nincs hogy vegyél egy terhességi tesztet de ész és védekezés nélkül dugni meg igen. Gratulálok!!!
2017. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj de erre komoly választ adni nem lehet... és akik "nem kedvesen" válaszolnak az nem te miattad van hanem mert napi szinten találkozunk ilyen kérdéssel és már agygörcs van tőle.

és aki nem védekezik az lehet terhes

2017. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

terhességi tesztről hallottál?


és miért nem volt jó a gumi????

2017. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel szedek fogamzásgátlót és csináltam tesztet (többször is, ami mindig negatív lett) is ezért tettem fel a kérdést. Hiszen így számomra nem tűnik nagynak a valószínűsége, hogy az lehetnék. A komoly válaszokat, pedig köszönöm :) Jah, hogy azok nem voltak -.-".
2017. jún. 23. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

"A komoly válaszokat, pedig köszönöm :) Jah, hogy azok nem voltak -.-"."

Jah, még fogamzásgátlót is szedsz...persze...akkor komolytalan kérdésre ne várj komoly választ!

2017. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!