Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében hogy fiú legyen a baba?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok,és a párommal elkezdtük tervezni a babát,azt mondta neki mindegy a neme,nekem viszont nem!Én mindenféleképpen fiút akarok!Egy lány hisztis,síros,meg hát vannak további gondok is.Fiúcskát akarok nagyon nagyon,lehet,hogy örültnek néztek,de nem vagyok az,én már 13 éves korom óta arról álmodtam,hogy nekem ha egyszer lesz egy kisbabám,fiúnak kell lennie!Már a nevét is eldöntöttem akkor!Azt hallottam,hogy sok almát kell enni,szex előtt mindkettőnknek kell inni egy jó erős feketét,de további trükköket mondjatok légyszi!Normális válaszokat,légyszi!

2017. jún. 20. 16:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem lánya lett, különben itt “dicsekedne”.
máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Hát az lehet! 🤭


#30.

máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!