Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mostanság tesztelt pozitív...

Aki mostanság tesztelt pozitívat, mikor készül az első UH-ra?

Figyelt kérdés

Ma vagyok kb 5 hetes, tegnap teszteltem pozitívat. Nem középidôben fogant, úgyhogy még az is meglehet, hogy kisebb.

Annyi mindenen túl vagyunk, úgy örülnék ha most minden rendben lenne! Jövő csütörtökre tervezem a nőgyógyász meglátogatására, de annyi sok van még addig!!!


Aki hasonló cipőben jár, az hogy tudja kivárni? Mikorra tervezi az UH-t?


2017. jún. 21. 06:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én amikor nemjött meg a mensim aznap reggel teszteltem pozitivat egy héttel késöbb mentem nőgyogyászhoz aki csak petezsákot látott korán mentem orvoshoz. vissza hívott egy héttel késöbbre akkor már volt élő embrió.

11 hkm. :)

2017. jún. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A pozitív tesz után - ha nincs panasz - 10-14 nappal érdemes legelőször menni, nekem ezt a dokim mondta. Ekkor már megállapítható, hogy jó helyen van-e a terhesség, de szívhang miatt vissza kell menni egy-két hét múlva. Van, aki kivárja eleve, hogy már tuti legyen szívhang is, ez 3-4 hét a pozitív teszt után. (azaz kb. 7 hetes terhesen)


Hogy tudjuk kivárni? Úgy, mint bármelyik másik következő vizsgálatot. :)))) Sokszor egy hónap is eltelik kettő között, úgy jön ki a lépés. Én havonta megyek magánba, meg havonta kell menni a gondozóba, de nem tudtam úgy szervezni, hogy kéthetente váltsák egymást, most is kimaradt egy hónap, aztán egymás utáni héten megyek egyszer ide, egyszer oda. A 20. heti UH-m és a magándokis időpontom is egy hétre esik, előtte meg három hétig semmi. :P

2017. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 3,4 hetes voltam mikor megtudtam hogy baba lesz, azonnal mentem mert így volt megbeszélve az orvossal. Sajnos tudtuk előre hogy hormonpótlás kell majd. Ha minden rendben akkor 6-7 hetesen is ráérsz menni.
2017. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia, én egy hete teszteltem először pozitívat és egy hét múlva mennék UH-ra. Tüneteim nem igazán vannak egy-egy kósza hányingeren/szédülésen kívül, de remélem a legjobbakat! Még ha nem is lesz szívhang akkor, de legalább már láthatjuk hogy mi a helyzet odabenn.


Gratulálok! :)

2017. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia , én elsovel (elvetéltem) 4+3nal mentem mert gyógyszer kellett.

Másodikkal , aki velünk maradt 5+3nál mentem , gyógyszer miatt. Amugy en mindig kiszerettem vna varni a 7 hetet.:/

2017. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, mint a kedves 4-es! Egy hete pozi teszt, de semmi tünetem, azon kívül, hogy nem jött meg. Se puffadás se cici fájdalom semmi az ég világon, csak amit ő is írt, enyhe nagyon ritka hányinger. Ha nem teszteltem volna nem is venném észre, hogy terhes vagyok. Ez miatt aggódok egy kicsit, hogy minden rendbe van-e. Még 1 hetet várok a dokival én is.

Az első terhességemmel hoztam minden tünetet, ami a nagy könyvbe meg van írva, most meg semmi. Tudom, minden terhesség más, na de ennyire???

Gratulálok mindenkinek!! :)

2017. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tegnap volt nem várt napja, erős pozitív tesztekkel. Nem is jött meg hála az égnek. 🙂

KB. 4 hetes lehetek ez alapján, 2 hét múlva fogok bejelentkezni az orvoshoz, és a 7.hétre kérek időpontot..

Elsőszülött kisfiamnál úgy jártam, hogy túl korán mentem, feleslegesen, semmi sem látszott igazán, így most ebből tanulva, inkább várok türelmesen.

Persze, ha vérzés, erős görcs, barnazas lépne fel, akkor rögtön mennék.

De teljesen igaza volt annak, aki leírta, úgy, mint az összes többi vizsgálatnál, hiszen annál is mindig lesz valami amin lehet stresszelni 🙂

Jó egészséget, boldog babavárást!

2017. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia,


én tegnap délután teszteltem erős pozitívat, kb. 4-5 hetes terhes lehetek. Én 2 hét múlva megyek dokihoz, de nagyon várom/várjuk már! :) Titeket a párotok/férjetek elkísér az első uh-ra? Bocsi, hogy offolom a témát, de érdekel nagyon. Az én férjem szeretne eljönni már a legelsőre is, amikor megállapítják ugye a tehességet 2 hét múlva, de mondtam neki, hogy szerintem majd a következőre ráér eljönni velem.

2017. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien izgulunk együtt :)


Szerintem engem el fog kísérni a férjem, nagyon várjuk a babát!

2017. jún. 21. 08:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem valószínűleg nem jön be a férjem, mert a kisfiúnkkal lesz mialatt vizsgálatra megyek. Következőnél már hasi uh lesz (én dokim így végzi), arra megoldjuk majd, hogy eljöjjön. 🙂

Egyébként Viki voltam, csak hogy kicsit személyesebb legyen 😊

Nektek tünetek vannak?

2017. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!