Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mostanság tesztelt pozitív...

Aki mostanság tesztelt pozitívat, mikor készül az első UH-ra?

Figyelt kérdés

Ma vagyok kb 5 hetes, tegnap teszteltem pozitívat. Nem középidôben fogant, úgyhogy még az is meglehet, hogy kisebb.

Annyi mindenen túl vagyunk, úgy örülnék ha most minden rendben lenne! Jövő csütörtökre tervezem a nőgyógyász meglátogatására, de annyi sok van még addig!!!


Aki hasonló cipőben jár, az hogy tudja kivárni? Mikorra tervezi az UH-t?


2017. jún. 21. 06:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen tünetem, hogy a melleim iszonyatosan feszülnek, és sokkal keményebbek. Ezért is csináltam tegnap du tesztet, mert igaz, hogy volt, hogy érzékenyebb volt a mellem a mensi előtt is, de ennyire azért nem. Nekünk ez volt a 10. hónapunk, hogy próbálkoztunk, jövő hónapban akartunk elmenni orvoshoz és elkezdeni a vérvételes, spermavizsgálatos procedúrát,(első baba) de le is kopogom gyorsan, hogy így nincs erre szükség..:))

Meg egyébként ma és tegnap észrevettem, hogy olykor mintha kicsit megszédülnék, és van, hogy hirtelen fáradtság tör rám, de csak 20-30 percre, aztán össze szedem magam. Bár ez lehet a meleg miatt is, tehát nem gondolom konkrét terhességi tünetnek.:) Ti mióta próbálkoztatok, tünetek? Hányadik baba? :)

K/27

2017. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nálam kicsit jobb étvágy vehető észre, illetve elkezdett gyomorsavam gyűlni, mint az előző terhességnél. Gyanús, hogy ilyen korán jelentkezne, viszont addig sem és azután sem tapasztaltam ilyet - tegnapig.


Nálunk második baba lesz, de az első aki remélhetőleg velünk is marad. :( Első babánk betegen született és csak egy napot élt... :(

Úgyhogy most mindennél jobban vágyunk arra, hogy végre bővüljön a család. Egyébként a negyedik próbálkozós hónapunk ez.


Nálatok ki tud a pozitív tesztről? :) Nálunk csak a férjem, aki majd kiugrott a bőréből. Majd talán az első UH után a szüleimnek is elmondjuk, mert együtt mentünk át az előző nehéz időszakon is. Jó lenne örömöt csalni a szívükbe.

2017. jún. 21. 18:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is szédülés, émelygés van, pár perc és elmúlik. Én terhességnek tudom be, fiamnál is így volt. 🙂

Viki

2017. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia, én a kimaradt menzesz utáni napon teszteltem pozitívat, ez egy szerdai nap volt. Következő hét hétfőre már kértem időpontot, ugyanis korábbi vetélés miatt megbeszéltük a dokimmal, hogy amint pozitív a teszt, pici támogatást kapok gyógyszer formájában. Igaz, ekkor még csak petezsák - szerűség volt látható, de legalább méhen belül jó helyen kezdte meg a csoda fejlődést.
2017. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia! én kimaradt mensi után teszteltem 2. nap halvány pozit. A dokim azt mondta, pozi teszt után másfél-két héttel menjek legkorábban. Tegnap voltam még csak petezsákot látta nyilván, szikhólyagot és hogy jó helyen van, de azt mondta bíztató eddig :)

Ráért volna 2 hét múlva mennem de nekem kellett a megerősítés, mert semmi tünetem csak néha egy kis émelygés és az előző terhességem sajnos missed ab-val végződött a 12.héten. Ez volt azóta a 4. próbálkozós hónapunk, bízunk benne, hogy most minden jól megy :)

2017. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Örülök neked/Nektek! gratulálok!!! :)


Én ma voltam orvosnál, pontosan 6 hetes vagyok, szóval picit később fogant, de már volt szívhang :D

2017. júl. 10. 22:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én tegnap voltam orvosnál 7 hetes vagyok, szívhang volt, minden rendben velünk. 😊

Három hét múlva kell mennem újra, addig háziorvos, Védőnő, vérvétel...

Kérdező Neked mikor kell menned újra?

Tüneteid vannak?

Én egész nap rosszul vagyok, két napja kicsit jobb mióta nem bírom bevenni a kismama vitamint. Egyszerűen kihánytam.. Próbálok rendesen étkezni sok vitamindús ételt, illetve folsavat szedem.

Viki

2017. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


én is voltam 07.06-án orvosnál, 6+3 hetes voltam akkor, a gép szerint a magzat 6+1, viszont élénk szívműködés volt már, és 3mm-es volt akkor a pici maszatkánk:))

Nekem a védőnő csúszik, még nem voltam nála pedig már 8+2 hetes vagyok, csak nyaralni voltunk, a héten meg a védőnő van szabin 2 hétig, így 10 hetesen tudok hozzá eljutni először. Ultrahangra legközelebb augusztus közepén megyek, 12. hetesre ugye. Kicsit aggódom, hogy minden rendben van-e, és szépen fejlődik-e a pici, sok ez a 6 hét a 2 ultrahang között... Nekem a terhes tünetek jönnek-mennek továbbra is, van olyan nap amikor annyira jól vagyok és olyan energikus hogy meg is ijedek, hogy biztos minden rendben van-e odabent, mert már ez a furcsa ha jól vagyok. :)

Ti hogy vagytok? Párotok/férjetek elment aztán veletek az első uh-ra? Az én férjem nem jött, mert mondtam neki, hogy majd a következőre szerintem amikor már tényleg babát látunk és nem csak egy kis "buborékot" :D

K voltam :)

2017. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!