Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek? Szerintetek...

Tesztelhetek? Szerintetek mutatna már valamit? 22/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Május 20-án volt utoljára mensim, párommal együtt voltunk május 30-tól június 6-áig minden nap.

Június 18-án este volt egy kevés halvány rózsaszín folyásom azt is a wc papíron vettem észre. Azt hittem meg fog jönni reggelre de semmi. 19-én fehér krémszerű folyásom volt egész nap. Majd 20-án este ismét halvány rózsaszín folyásom volt és úgy szintén csak a wc papíron. Ma reggel sem jött meg a mensi és most semmilyen folyásom nincs. Menstruációs görcseim nincsennek mégcsak hasonlóak sem. Egyhe hasszúrkáim vannak köldöktájt de az is este. A mellem fáj de az szokott menstruáció előtt is, derekam is fáj. Ami szemet szúrt hogy álltalában menstruáció előtt és alatt pattanásosodom de most az sem. Párommal 5,5 éve vagyunk együtt, január óta próbálkozunk babavál. Tesztelhetek? Szerintetek mutatna már valamit a teszt? Volt már olyan akinek hasonló tünetei voltak és babás volt?


2017. jún. 21. 10:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Május 10 körül voltam nődokinál, ő mindent rendbe talált. Második terhességem lenne, az elsőnél első hónapban menstruáltam így észre sem vettem a terhességet csak a 8. héten. Csak sajnos a 14. héten műszeres terhesség megszakításom volt mert genetikai rendellenessége volt a picinek😖
2017. jún. 21. 10:22
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem már tesztelhetsz egyet. :) Drukkolok!
2017. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tesztelhetsz, nekem már nemvárt előtt 2 nappal havány pozitív volt a tesztem. drukkokok :)
2017. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem is így kezdődött mint neked. Azt hittem megjön, de nem. Első voltam.
2017. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor rá szánom magam és holnap reggel tesztelek:) Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 21. 10:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok, írd majd meg mi lett. :)
2017. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, majd írj! :)
2017. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is május 20-án volt az első napja a mensimnek, és 29-én voltunk együtt.

Egy hete teszteltem az első pozit! :) igaz nekem hamarabb volt ovum, a 9. napon! :)

Szurkolok!! :)

2017. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi most olvasom, hogy neked 20-án volt az utolsó nap a mensidnek. Reggel tesztelhetsz nyugodtan! :)

utolsó vagyok

2017. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz. :)
2017. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!