Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, mennyinek...

Ha terhes vagyok, mennyinek kell lennie a hőmnek reggel? Tesztelni még nem akarok, várok pár napot.

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha hőmérőztél eddig is, akkor azt látod terhesen, hogy nem esett le a hőd, hanem fennmaradt.

Ha csak most állnál neki, akkor az a rossz hírem, hogy nincs olyan szabály, miszerint a terheseknek 36,9 fokosnak kell lenniük. :)))

2017. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Még soha nem hőmérőztem. :)
2017. jún. 23. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Tesztelj! Nincs értelme így a hőmérőzésnek.
2017. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

De, van ilyen "szabály". Ha 37 fölött van, az szinte biztosan baba (garancia nélkül, hogy meg is marad).


Nyilván jobb lett volna, ha korábban is mérted volna, mert akkor lehet, hogy már a 36,8 is emelkedést jelentene, de előzetes információ hiányában a 37 fölötti hőt kell tekinteni. A 37 már határeset.


Amúgy nekem bejött, sose hőmérőztem, csak 2-3 nappal a menzes várható időpontja előtt, 37,1- 37,2 volt, és baba.

2017. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez hülyeség. A 37 feletti hőmérséklet azt jelenti, hőemelkedésed van.
2017. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Így nincs értelme kérdező. A 37 fölötti meg egyáltalán nem biztosan baba, lehet vírusos vagy vármi más megbetegedés kezdete, ilyen forróságban meg csak simán amelegtől is lehet enyhe hőemlekedés és felesleges még felsorolni mi minden okozhat enyhén megemelkedett hőt. Szépen is volnánk, ha a 37 körüli/fölötti hő mindig babát jelezne (még a próbálkozós hónapokban sem mondható ez el). Az, hogy valakinek ez pont így alakult az egy dolog, de írhatnának milliószámra nők, akiknek meg nem. Szóval. Ha hőmérőzni szeretnél, akkor kezd el a következő ciklusban (már ha most nem jött össze ugye), ennél a terminusnál nincs értelme.
2017. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Csak mondom, hogy egy eléggé ismert és híres meddőségi szakember véleményét pontoztátok 0%-ra, és értékeltétek hülyeségre.

Mert hogy ő mondta. (Nem én vagyok.)

Gondolom, ha fizetni kell a véleményéért, akkor elhiszitek. Gratula!

2017. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden luteálisban fölmegy 37,1-ig, baba nélkül is. A progeszteron okozza, nem a baba. Akkor "gyanús" a hő, ha több, mint két hete tart már a luteális szakasz, a hő fent van és nincs vérzés.


Ha eddig nem mértél, már nincs is értelme, mert nincs mihez viszonyítani. Ha késik, tesztelj.

2017. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget orvosnak sem hinnék el. :) Pénzért sem. :D
2017. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, felejtsd már el ezt a hülyeséget, más kérdésnél is terjesztetted már, akkor is elmondtuk, hogy NEM ÍGY VAN, akkor se, ha maga Dr. Kaáli Géza mondta, mert a gyakorlatban nem így működik. Ha a legkisebb tapasztalatok lenne a hőmérőzésről, tudnád mekkora butaságot hiszel szent igazságként hosszú ideje.


Olvasd el a Babaprojekt című könyvet, hőgörbékkel foglalkozó, azokat kutató orvosnő írta. Vagy nézd meg a babatervezők otthona honlapon a többszáz példagörbét. Vagy olvasgasd a ciklus.hu görbés fórumot. De ha mindez nem érdekel ilyen mélységben, akkor vagy hidd el a tapasztaltabbak, hogy ez nem így van, amit a dokid mond. Vagy ne hidd el, de ne terjessz makacsul valótlanságot.

2017. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!