Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk gyereket a...

Nagyon szeretnénk gyereket a férjemmel, de közben félek, hogy túlságosan meg fog tőle változni az életünk. Normális a félelem vagy még nem vagyok kész a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem normalis a félelem, ez teljesen emberi, ettol meg keszen allhatsz a gyerekvallalasra. Kulonben meg persze megvaltozik a helyzet, de ha jo a hazassag akkor egy baba csak meg jobba fogja tenni az eleteteket. Teremeszetesen rossz hazassag eseten is orom a baba, csak a kapcsolaton nem feltetlenul javit, sot...
2017. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Lehet korai még.

Szerintem az aggodalmaidat beszéld át a férjeddel és közösen döntsetek.

2017. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi 4 évet várunk a lányunkra de a terhesség vége felé még így is féltem, hogy milyen lesz mikor már nem 2-en leszünk. Szóval szerintem ez a félelem normális. Azt jelenti, hogy felelősen vállalsz gyereket és ilyesmibe is belegondolsz.

Viszont ha kifejezetten úgy érzed nem akarod, hogy megváltozzanak a mindennapjaitok akkor még várjatok kicsit.

2017. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezt csak te tudhatod. Rajtatok kívül senki sem tudhatja, hogy a férjeddel milyen a viszonyotok, neked kell érezni hogy vajon tudnál rá számítani, amikor a pici éjszaka felsírna? Hiszen ha már meg lenne a babátok, 100%-ban melletted kell, hogy álljon. Ezt nektek kell megbeszélnetek nyugodt körülmények között. Mi a párommal 1 évig akartunk gyermeket, eredménytelenül. Tönkrement a kapcsolatunk aztán hopp...8 hetes terhes vagyok. Aztán lehet hogy anyaotthonba kötök ki...

Sok sikert! :)

2017. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Valóban FÉLSZ? ettől a változástól, vagy inkabb csak izgalommal tölt el? Az esetlegesen benned felmerülő kérdések azok normalisak.. Hogyan lesz ha baba lesz, fogod el tudni ápolni vagy gondoskodni rola stb.. Kerdesek okesak. De ha a felem tor elo belőled mar a gondolattól is hogy mit is kezdenek majd egy új elethelyzettel ey a megváltozott körülményekkel akkor szerintem picit várj még 😉 de hidd el egy baba mindig több örömöt boldogságot nevetést es kisebb nagyobb csodát visz az életbe mint amennyi faradalmat vagy negativ érzéseket. Igazabol az eleje nehez picit aztán minden napra boven jut a mosolyból😊 Higgy magadban😉 minden jót. (2 gyermekes anyuka)
2017. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele!

Kerdezo,amig igy gondolunk a dologra,addig szerintem nem erdemes szulni!

23Vagyok,de eddig meg nem.kapott el a vagy egy csecsemo utan!

El vagyok magamnak igy is. Jobb ketten a parommal!

2017. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ugyanigy voltam vele 28 évesen is pedig tudtam hogy a férjem tökéletes apa lesz. Ő nem félt, bármikor kész lett volna korábban is, én nagyon... Hozzáteszem alapból aggódós, de biztos jó lesz igy? tipus vagyok. Ha rajtam múlt volna ki tudja meddig halogatom a babát. Aztán a kolleganőm terhes lett, minden nap láttam a pocakját ahogy nőtt, és akkor elkezdtem rá egyre jobban vágyni, aztán megszületett a babája. Még akkor is féltem amikor elkezdtünk próbálkozni az esküvő után. A negyedik hónapban sikerült, addig minden hónapban csalódott voltam hogy nem sikerült. Ahogy elkezdett nőni a pocakom már nem féltem. Imádom a kisfiam, mosolygok csak magamon hogy mennyire paráztam tőle. Igen, az életünk nagyon megváltozott, de nem bánjuk. Igy tökéletes, mindenért karpótol a kisfiam.nevetése, puszijai, ölelései.
2017. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális h így érzel. És igen, az eddigi életed borul, vagyis igazából átalakul. De ezt egy percig sem fogod bánni :) új értelmet nyer minden. Úgy tudnám leírni, ha most boldognak és elégedettnek érzed magad, és megszületik a kisbabád és család lesztek, nem fogod tudni h akkor mi a fenétől voltál boldog mert most vagy az! Most került a helyére minden és nyert valódi értelmet az életed. Én így éltem meg, saját tapasztalat.
2017. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!