Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nagyobb testtömegű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb testtömegű férfiak nem félnek, hogy alvás alatt kárt tesznek a vékony párjukban? Elég ha rosszul fordul, ráfekszik és kész a tragédia.

Figyelt kérdés
Belegondoltatok valaha is ebbe?

2017. márc. 19. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még csak nem is hallottam eddig, hogy bármi ehhez hasonló gondot okozott volna valaha is bárkinek.
2017. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd 110 kiló vagyok, az exem 50 volt. 16 év alatt egyszer sem fordult elő még hasonló sem!
2017. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, belegondoltunk, és ez teljes butaság. Vékony pár tagjai sem fordulnak egymásra alvás közben. Senki sem. Összebújnak, de lehet, hogy csak a karjukat teszik a másikra, azt is csak kis ideig, mert nyomja. Ha netalán mégis előfordulna, hát az a vékonyabbik ugorjon ki alóla! :DD
2017. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán de előfordulhat hogy ránehezedik, mivel a másik is alszik, esélye sincs védekezni. Szoptatós anyákat is óvnak attól, hogy együtt aludjanak a kisbabával, nehogy ráfeküdjenek. Ma már kapható az ágyhoz rögzíthető babaágy, így mellette van a kicsi, viszont biztonságban van, szóval nem olyan bolondság ez, vigyázni kell.
2017. márc. 19. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de egy kisbaba 3-4 kiló, míg a szülő 60-65.

Párkapcsolatban legyen mondjuk a sovány nő 50, míg a pasi 95. Láthatóan arányaiban teljesen más a szitu, mint a babánál. Plusz a babában nincs meg a természetes védekezőösztön, hogy megfeszülnek az izmai, ha súly nehezedik rá.

Még ha az ember ájult állapotban is van, tehát teljesen elhagyja magát, akkor sem nyom össze egy másik embert, ahhoz nagyobb súlykülönbség kéne.

2017. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetséges összehasonlítani ezt a babás szituval. Még soha egy párom sem feküdt rám alvás közben. Talán egyszer a karomra ráfeküdt a férjem, de ő maga ébredt fel erre és arrébb ment. Ha nem ébred fel, felkeltem és ennyi. Én nem kisbaba vagyok, tudok beszélni.
2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről az egyik Family Guy jelenet jutott eszembe, mikor Peter felkel és nem találja Loist, Lois végig alatta volt, és eltört a nyaka asszem. :D
2017. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak az egyik üvegből van és a másik tömör beton, nem hiszem.
2017. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7: Az kva vicces tényleg, de nem a valóság.


Kérdező:

Ez jó nagy hülyeség. Én 197 centi vagyok és 105 kg. Barátnőm 165 centi és olyan 50 kiló kb.

Szerintem már több mint százszor aludtunk együtt és még sosem volt ilyen "baj". Ez miatt nem gondolom hogy ez létezik.

De ugyanígy összesen másik párszáz alkalommal aludtam már együtt más lányokkal is, akik kisebbek voltak nálam.

24/F

2017. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!