Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen érezted úgy,...

Hány évesen érezted úgy, megérettél az anyaságra?

Figyelt kérdés

Én júliusban töltöm a 21-et és a hetekben ért meg bennem az érzés, hogy jó anya lennék, vágyom egy kisbabára. Tisztában vagyok a felelősséggel és mielőtt a párom elé állnék, hogy "mit szólnál, ha bevállalnánk egy picit?"-kérdéssel, előtte még szeretnék tájékozódni, elsősorban anyagi kérdéseket illetően, hiszen az érzelmi biztonság az garantált lenne.

Azonban kíváncsi lennék, hogy mások mikor döntöttek úgy, mernek vállalni egy babát? Hány évesek voltatok, mikor eldöntöttétek, jöhet a kicsi?


Köszönöm előre is válaszokat!


2010. máj. 19. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

na az érzelmi biztonságban ne légy biztos. attól függ hány éves a fiu. ha csak pár évvel több nem biztos hogy repesni fog az örömtől. még a bőven harmincon felüliek is megrettennek (tisztelet a kivételnek).

magam részéről: 30 év. de ez nem bátorság kérdése volt hanem hogy vége legyen a főiskolának.

2010. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha úgy érzed, hogy most az ideje, akkor rajta! sok sikert! én 22 éves voltam amikor elhatároztuk, hogy jöhet a baba, azóta sajnos meg semmi:(

,E.

2010. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok de én messze érzem még magamtól attól, hogy anya legyek. Meg különben is minek elkapkodni? Van még idő bőven de, persze ez a te döntésed.

Én 25-26 éves korom előtt nem tervezem a babát.

2010. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen éreztem úgy hogy jöhet az esküvő majd a baba.23 éves voltam mikor megszületett a kisfiam egyszerűen imádom,nem tudok betelni vele.Most 20 hós.(a férjem 29 volt mikor megszületett)
2010. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam mikor megszületett a kislányunk. A férjem "szinte" jobban örült neki mint én mikor kiderült hogy terhes vagyok (26 éves volt). nem bántam meg, és én vagyok a világ legboldogabb embere mikor a babócánk rám mosolyok.Ha te most érzed hogy eljött az ideje akkor hajrá, beszélj a pároddal és indulhat a babaprojekt! :)
2010. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A párom idén tölti a 28. évét. A kapcsolatunk 4 éves, 1 év után költöztünk össze, azóta együtt élünk. A párom aggodalmasabb típus, mint én. Mikor szóba került egy éve a baba, akkor egyedül az anyagiak miatt gondolta úgy, hogy még nincs itt az ideje. Persze van időnk gyarapodni, de ahogy utána néztem, meg lehet oldani a "mocskos anyagiakat" kedvezőbben, mint ahogy hittem.
2010. máj. 19. 21:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 30 éves voltam és a párom is! Szinte elsőre sikerült már 19 hónapos!
2010. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves korom körül jött rám, hogy anya szeretnék lenni. Nem jött akkor össze,görcsöltünk rajta.Tartott egy pár hónapig ez az érzés, hogy anya szeretnék lenni. Utána egy darabig hanyagoltuk. Nem bántam meg, mert még "éltem" egy kicsit. Most 27 évesen érzem azt hogy megértem igazán rá. És semmit nem bántam meg. Úgyhogy jól gondold meg, mert nem vesztesz vele semmit ha egy kicsit eltoljátok. :)Ha mégis úgy döntetek hogy belevágtok, akkor sok szerencsét kívánok hozzá!! :)
2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én pont 21 voltam mikor úgy döntöttünk a párommal, hogy jöhet a baba.Ő ekkor 23 volt.Közben belevágtunk az építkezésbe is.16 voltam mikor összejöttünk 19 évesen mentem férjhez.Most 24 vagyok és semmit nem bántam meg!!

Van egy szerető férjem, egy gyönyörű kisfiam!! :)

Szóval nagyon boldog vagyok! :)

2010. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21.
2010. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!