Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az E vitaminnal kapcsolatban? Tényleg segít a teherbe esésben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ebben nincs de jo tanács szedj már a probálkozos honapba is terhes vitamint legyetek jokor együtt ha van okostelod szedj le egy ovulácios naptárt és gyertyázz a végén nekem ezek váltak be 4 hetes terhes vagyok.
2017. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
En is most akarom elkezdeni az E vitamint! Folsvat es barátcserjét szedek most.
2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Folsavat én is szedek,már több mint egy hónapja.Állítólag az E vitamint jó ha a férfi szedi,serkenti a spermákat.Ezért kérdeztem,hogy valakinek segített e.
2017. jún. 26. 06:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A méhnyálkahártya felépülését segíti. Nekem az első alkalommal nem tudott beagyazódni a megtermékenyített petesejt. Előtte egy ideje rövidek is voltak a menseseim kevés vérzéssel. Szedtem E vitamint, és a következő terhességgel már miinden rendben volt.
2017. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő terhességnél segített 😊
2017. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti napi 1db-ot szedtetek? (200mg-osom van)
2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

napi 400 mg javasolt. Segít a méhnyálkahártya megvastagodásában, és a peték minőségét is javítja.


Ugyan nekünk még baba nem jött, de a méhnyálkahártyám a kezdeti elsorvadt 3-4 mm-ről most márt szép 10-12 mm-re nött (ovu idején).


Ami még hasonló az a méhpempő.

2017. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tavaly volt egy vetélésem,lehet azért írta fel a doki.Én is párom is napi 1 szemet szedünk,a 400-ast.Állítólag a 200-as kevés.
2017. jún. 26. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Meddig szabad szedni ezt a nagy dózisú -vitamint? Ha pozitív a teszt, akkor abba kell hagyni?

2017. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!