Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű LEVÉL vagy palástfű...

Palástfű LEVÉL vagy palástfű VIRÁGOS HAJTÁS teát kell inni, ha teherbe szeretnék esni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ!

2017. jún. 26. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem. Szexelni kell egy másik emberrel. ( lehetőleg eltérő neművel.)
2017. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a virágos hajtás teát ittam.

De! Csak akkor segít, ha progeszteron alultermelésed van, mert arra hat. Nem csodaszer, sőt, ha más a baj, akár árthat is.

2017. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha normál ciklusod van, akkor erre nincs szükség.
2017. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített a progeszteron elégtelenségen! Ha ilyen bajod van, semmit nem ér, ha nincs, akkor meg azért fölösleges inni.
2017. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igen, valószínűleg sajnos a progeszteronnal van a gond, úgy sejti a dokim. 30 napos a ciklusom, rövid a luteális fázisom, hiába van peteérésem a 22-24. napon, hiába vagyunk együtt a férjemmel, nem jön a baba. Néha van barna folyásom menzesz előtt pár nappal, ovuláció után. Régen azt hittem, hogy beágyazódás alatti vérzés, de ez is a progihiány jele lehet. :(


A doki szerint próbálkozzunk még a nyáron, aztán ha visszajön szabadságról ősszel és nekünk még nem lesz baba, akkor elküld laborra és ha tényleg progeszteronhiány, akkor Utrogestan kúpot ír fel. Nem tudom, túl egyszerűen hangzik...

Interneten olvastam, hogy a palástfű tea segíthet, de sehol sem írják, a növény melyik részét kell felhasználni. Nem akartam így részletezni, csak arra voltam kíváncsi, levél vagy virágos hajtás tea kell, de ha már ennyien belekérdeztek, hát megírom a háttérsztorinkat.

2017. jún. 26. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az alapján szinte biztos, hogy progeszteron hiányod van, ez a luteális rettentő rövid, a mensi előtti barnázás is progeszteron hiányra utal. Ahogy írtad az utrogestan segít ezen, tényleg ilyen egyszerű. Ha a kivizsgálás előtt teherbe esel, akkor is kell utrogestan neked, ha pozitív a teszt.
2017. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


4-es válaszoló vagyok. Nekem is a vérzés előtti egy hétben jelentkező pecsételés jelezte a progihiányt. Pedig a hőgörbém szép volt és a luteálisom sem volt rövid. Az én nőgyógyászom Clostyt javasolt, mivel az "erősebb" peteérést csinál magasabb hormonszintekkel. Nekem bevált. A kisfiam is első Clostys hónapban fogant, most pedig ikerbabákat várok szintén első Clostys hónapból. Hidd el, hogy a gyenge progeszteron a legkönnyebben orvosolható teherbeesési probléma! A te dokid megoldása is ugyanilyen jó, sőt, az legalább nem jár "ikerveszéllyel"! 😀😀😀

2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!