Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki megszakítás...

Van itt olyan, aki megszakításos vagy naptár módszer mellett évekig nem esett teherbe, de teljesen egészséges volt?

Figyelt kérdés
Amikor akartatok gyereket, akkor mennyi idő után sikerült?
2017. jún. 26. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2 evig megszakitas, nem estem teherbe. Most mar fogamzasgatlot szedek
2017. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 évig. amikor aztán akartunk, a harmadik hónapban összejött.
2017. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3 év megszakítással és nem estem teherbe. Mikor elterveztük, h jöhet a baba a 3. hónapban össze is jött.


17hkm

2017. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 3 évig nem estem teherbe megszakításosan. Amikor akartuk akkor 3.ra sikerült. Szülés után maradtunk ennél a módszernél, hiba volt. Homokszem került a gépezetbe, nincs 1 éves a gyerekem már úton a másik! Valami szülés után megváltozott, ezek szerint termékenyebb lettem. Soha nem hittem volna h velem ez megtörténik.
2017. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!