Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett teherbee...

Fogamzásgátló mellett teherbeesés. Egészséges lesz ilyenkor a pici?

Figyelt kérdés

Dokinál már voltam természetesen, mióta teszteltem, kiderült hogy elég komoly felszívódási zavarom van, a bélnyálkahártyám szörnyű állapotban, bélbolyhok elhaltak (szinte teljesen) köszönhetően egy pár évvel ezelőtti antibiotikumkúrának (kullancscsípés következtében Lyme-kóros voltam). Én ebből annyit vettem csak észre, hogy nem tudok hízni, de nőként ezt nem tartottam akkora problémának, illetve esetleg emésztéssel kapcsolatos panaszok, de nem éreztem égető dolognak ezt sem.


Alapvetően semmi gond, mindig is szerettem volna édesanya lenni, csak picit később, mire megvan a diplomám és esetleg dolgoztam egy évet, akár kettőt :) Párommal élünk, saját lakás, biztos és viszonylag magas keresete van, ő is maximálisan a baba megtartása mellett áll - feltéve, ha így egészséges lesz. A doki szerint az én tablettám nem volt olyan magas hormontartalmú, hogy az kárt tett volna a piciben, de én kiváncsi lennék, nektek van-e esetleg tapasztalatotok, volt-e valaki hasonló helyzetben. Félek, mert őszintén szólva nem hiszem, hogy 21 évesen meg tudnék birkózni egy sérült kisgyermek felnevelésével.


Köszönöm a válaszokat :)


2015. jún. 23. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Ha meg tudott foganni, akkor most már nem lesz gond! :) Számtalan baba fogan így, mert sokaknak nem használ a gyógyszer, vagy nem szedik rendesen.
2015. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis tabletta mellett lettem terhes, az orvos szerint nem lehet tőle gond. Nekem sajnos nem úgy végződött ahogy szerettük volna, remélem nektek összejön :) Gratulálok :)
2015. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is a legjobbakat :) megnyugtattatok, szerintem okkal alakul minden úgy, ahogy, ez a baba sem véletlenül foganhatott meg :)
2015. jún. 23. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszer mellett lettem terhes. Alacsony hormontartalmút szedtem (yadine). Most már 4 éves a lánykám, okos, szép, egészséges gyermek. Genetikai uh-n jobban megnéztek mindig, amúgy nem kaptam kiemelt figyelmet a terhesség alatt sem. Problémamentes szülésem és terhességem volt. Jó babavárást!
2015. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!