Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami megváltozott? Nem...

Valami megváltozott? Nem fájdalmas a mensim végre, vajon sikerült helyreállnom?

Figyelt kérdés

2 éve tettem le fog. gátlót, azóta se jön a baba. Egy év kellett, hogy legyen újra peteérésem ( clostival lett, azóta is van), a méhnyálkahátyám utóbbi fél évben már végre rendes, vastag volt.


A tabletta abbahagyása után viszont 2-3 napos mensim lett, de volt hogy csak 1 napos, és kevéske.

Viszont olyan kíbokat éltem át előtte 1,5-2 napig, hogy marokszámra szedtem a fájdalomcsillapítót.

Most megjött, meg is lepődtem. Minimálisan volt mindjártmegjön érzésem, mint a bogyó előtti szép időkben kb. Már el is felejtettem, milyen nem szenvedni.


Egy ideje diétázom, egy hónapja pedig sportolni is elkezdtem újra.


Ami még más, hogy most szedtem progeszteront is ciklus 2. felében, meg előző hónapban is.

előző hónapban 4. napra rá jött meg, most ez is rövidebb, kedden még szedtem, szerdán már nem.


Kezdhetek reménykedni? Vagy mitől lehet ez a pozitív változás? eddig olyan érzésem volt mindig, mintha nem tudna leszakadni a vér, most meg könnyednek érzem, kicsit fura megfogalmazás, tudom :)


Remélem, most már a baba is jönni fog :)



2017. jún. 29. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
valószínü a hormonok. a sport meg a diéta is befolyásolhatta az egészet
2017. jún. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!