Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Ciklus 16 napján lehetség...

SOS! Ciklus 16 napján lehetséges hogy én terhes leszek? 18 L

Figyelt kérdés
ciklusom 16 napján,szóval nekem olyan mostanában 27-34 legutóbb 34 napos volt,és most pedig ciklus 16 napja volt hogy egyszer bennem ment el,de neten mindenhol azt találom ciklus 14 napja,no para,tényleg igy van?
2017. júl. 1. 13:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mert ilyenkor a petesejt már leszáll stb.meg hogy máshol azt irta 2-3 napig még megtermékenyíthető,valami blogon meg azt irták fiúbabák ilyenkor fogannak!Leszögezném az én életembe most nem hiányzik egy ilyen állapotosság!
2017. júl. 1. 13:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet mondani hogy átlag 30 napos ciklusaid vannak.Ha a luteális fázisod meg 14 nap szokott lenni akkor pont 16-án ovuláltál..ha viszont pl 12 napos a luteális fázisod akkor meg 18-án volt az ovud,még akkor is pont időben voltatok egy babához!!

Gratulálok!

2017. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiányzik az életedbe egy ilyen ,,állapotosság,, akkor mi a francért szexelsz eszetlenül?? Látszik mennyire toppon vagy a női ciklus terén(tehát fogalmad sincs a saját testedről) ha azt sem tudod hogy egy cikluson belül átlagban mikor vagy termékeny!!
2017. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Arról még nem hallották, hogy védekezés nélkül BÁRMIKOR teherbe lehet esni???

Ráadásul ti kb pont középidőben voltatok együtt, növelve az esélyeket...


Gondolod, hogy h csak havi 1-2 napon lehetne teherbe esni, akkor lenne Ennyi baba???


Amúgy mikor történt ez pontosan? Mikor kellene megjönnie?

2017. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció általában a következő menzesz előtt (!) van 14 nappal. De az a 14 nap is egyéni lehet, ha meg a menzeszed sem pontos, akkor meg pláne nem lehet kiszámítani. Na meg lehet olyan ciklus, amikor többször előfordul.
2017. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

IGEN.


MINDIG terhes lehetsz, ha védekezés nélkül vagy rosszul védekezve szexelsz.

2017. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A 14 nap azoknál van, akik a nagy könyvben előírtak szerint 28 naponta menstruálnak. Neked viszont nem napra pontos és még csak nem is 28 napos, tehát simán lehetsz terhes.

Igen nagy valószínűséggel.

Szóval ha nem gond a baba, akkor most jó eséllyel össze is jöhetett.

2017. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK valószínűleg lány lesz és igen lehetsz terhes
2017. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esélye, hogy a te ciklusod 16. napján védekezés nélkül te terhes legyél, mint másvalaki... Hogy a kérdésed alaposan megválaszoljam :D Remélem, most nem lettél terhes és ebből nem azt szűröd le, hogy itt mindenki hülye, hanem azt, hogy nagy mázlid volt, hogy megúsztad, és mostantól védekezés nélkül nem dugtok, ha nem akartok babát.
2017. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyönyörű terhesség lehet belőle hogy csak na! Nem hallottál még arról hogy az ég világon bármikor teherbe lehet esni?

Nekem az elsővel úgy sikerült, hogy már azt vártam hogy melyik pillanatban jön meg...

2017. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!