Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki, missed ab...

Van valaki aki, missed ab után egy menzit hagyott ki és utána terhes is lett?

Figyelt kérdés

Úgy érzem testileg,lelkileg rendeb vagyok.Menzim rendesen 28 napra jött és ugyan olyan volt mint szokott.

Terhes vitamint szedek.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2017. júl. 2. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt műtéted a missed ab miatt?
2017. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi már próbálkoztunk akkor, de csak egy hónap múlva jött a baba, azaz a harmadik ciklusban a műtét után. Úgy voltam vele, hogy ha készen állok az újabb terhességre, akkor megfogan, ha nem, akkor nem.

8 hetes terhesség ért véget vetéléssel előtte, volt műtét is.

Azzal a babával nem volt semmi gond, aki a vételes után fogant, rendben megszületett.

2017. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos volt műtét :( 10 hetes lettem volna,de a baba 6-7 hét környékén halt el :( A vetélés beindult magától,de jobban látták ha megműtenek.
2017. júl. 2. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Januárban 6 hetesen missed ab műtét, februárban menzesz és most vagyok 19+3 hetes terhes.
2017. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok: nekem műtét után 3 hónap várakozási időt mondtak, mert nagyobb addig a vetélés esélye, ha megfogan a baba.

Nődoki mit javasolt neked?

2017. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem megjött utánna rendesen és terhes lettem, de 10 hetesen megint elvetéltem ez után valahogy lelkileg nem álltam helyre a párom elhagyott 9 év után és teljesen kiborultam. Viszont megismerkedtem vkivel akit nagyon megszerettem és terhes lettem tőle, most vagyunk 30 hetesek és a világ legboldogabb kismamája vagyok :)
2017. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,hiszek benne ha össze jön minden renben lesz ☺

Nődokihoz most megyek vissza a 6 hetes kontrollra,akkor rákérdezek ott is.

2017. júl. 2. 20:20
 8/10 narancs223 ***** válasza:
Kedves kérdező ..azóta miújság veled? Sajnos januárban nekem is volt egy missed abom és 6hetes kontrollon szabad utat kaptunk, azóta 2x voltunk csak együtt és nagyon félek mert sokmindent olvasok.. te hogy vagy?
2018. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm kérdésed.Azóta boldog 19 hetes kimama vagyok,a műtét után ami júni1én volt/ novemberre lettem újra babás.

Kell idő,elötte is próbálkoztunk de nem sikerült,hidd el ha minden oké össze is fog jönni.

Sok sikert.

2018. febr. 25. 17:25
 10/10 narancs223 ***** válasza:
Köszi, neked meg jó babavárást , könnyű szülést kívánok! 🙂
2018. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!