Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most komolyan, eddig szarul...

Most komolyan, eddig szarul csináltam? Nagyon mérges vagyok magamra!

Figyelt kérdés
Elkezdtem 20-ától mérni a hőmet digitális lázmérővel.Mivel jelez amikor befejezi a mérést(kb 1 perc) én azt vettem alapul,azokat a hőket jegyeztem fel. Viszont ma reggel kipróbáltam hogy 5 percig mértem hiába csipogott össze-vissza és 2 tizeddel magasabb hőt mutatott mint az első csipogás után.Ez azt jelenti hogy végig így kellett volna mérni?Eddig akkor nem is a valósat írogattam fel? :O
2017. júl. 2. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Esélyes.

Érdemes lenne előkapnod a használatit (vagy rákeresni neten), mert pl. : az enyémben is le van írva, hogy csipogás a fenékben történő mérést jelzi (nálunk ez 10 másodperc), a többi helyen hosszabban kell.

2017. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugy hasznald a digitalis homerot, ahogy ahasznalatija mondja! Ha csipogaskor kell leolvasni akkor annyi.

Egyebkent ezen ne huzd fel magad, nem lesz attol senki hamarabb terhes ha homerozik. Magyarul az edelyeid semmmivel csokkentek akkor sem ha rosszul mert volna.

2017. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindig csipogáskor olvasod le, akkor a görbéd pont olyan, mintha tovább hagytad volna egy perccel, csak a hőid ,02-vel alacsonyabbak, kb. Tehát az ingadozás pont ugyanaz...
2017. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Mi egyszeruen abbahagytuka vedekezest es elvetuk egymast.

Semmi homero se szamolgatas se semmi mas.

Vorosbor zene es jol ereztuk magunkat.

Tobb mint ket ev mire terhes lettem de nem surgettuk nem siettunk sehova.El sem gondolkodtunk rajta barmi baj lenne hiszen mindennek eljon az ideje es olvastam valahol elso baba kb 2 ev.

2017. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igen, en is igy jartam csak en olvastam valahol h kell , es amikor a csopogas elhallgatott figyeltem emelkedik-e még a hőm es volt h 5 tizedet emelkedett.:/ majd legkozelebb ugy mered mar ne legyel ilyen ideges
2017. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem baba miatt hőmérőzök,csak a ciklusomat akartam ellenőrizni..az ovu után nem ment fel a hőm,zsinórban 36.4 a hőm..legalábbis eddig ennyi volt,ha az első csipogáskor néztem meg az eredményt..ma reggel is így volt,majd rögtön utána kipróbáltam hogy 5 percig hagyom a nyelvem alatt és 36.6 lett a vége ami pedig megfelel (nagyjából) a luteális fázisban lévő hőnek..szóval itt a 2 tized ingadozás nagyon is számít hogy lássam hogy megtörtént e az ovu vagy sem..mert eddig abban a hitben voltam hogy nem volt ovum,hogy van valami bajom,de az 5 perces mérés szerint meg valószínű hogy volt megtörtént a tüszőrepedés. Na mindegy,lehet ezt a hónapot így semmisnek veszem,és csak a köv. menzeszem első napjától veszem majd ,,véresen komolyan,,.
2017. júl. 2. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
nem a tizedek számítanak, hanem az ingadozás, csökkenés, emelkedés. Az meg látszik digitálissal is, csipogáskor kivéve. De akkor csak idegeskedj, hajrá.
2017. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg rohadtul nem mindegy,mert a simán mért hőm szerint nem volt t.repedés,az 5 perces szerint meg volt.Na akkor ilyenkor mi van?! :/
2017. júl. 2. 17:19
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
remélem, a gyerek 18 éves korági is naponta lesz két kérdésed... miért nem fért ez bele az előzőbe?
2017. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Mindig ugyan úgy mérd... én mindig csipogásig mértem és látszott minden. Az meg a legnagyobb butaság, ha peteéréstől másképp méred, mert 5 perc után 1-2 tizeddel többet mutat a digitális.... Vagy végig 5 percig mérd vagy csak csipogásik. Egyébként én meguntam és vettem normális hőmérőt, az a tuti :D


Ha mindig 5 percig mérted volna, akkor a korábbi eredményeid is mind magasabbak lettek volna.. .ettől meg még nem lesz peteérésed vagy szebb görbéd.


Most ez ugyan olyan, hogy nem mindegy hol méred... hónalj, végbél, hüvely, nyelv alatt... mindegyik más eredményt ad.


Sok sikert a továbbiakban, vegyél esetleg másik hőmérőt és csak nyelv alatt mielőtt kikelsz az ágyból.



Sok sikert!

2017. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!