Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál is volt így?

Másnál is volt így?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kellett volna megjönnie, azóta érzem is hogy meg fog, de mégse. Csináltam egy tesztet még kedden (x-epil, amúgy is korai volt, negatív), egyet szombaton (clearblue, negatív), és egyet ma, viszont nem reggeli elsőből, az is x-epil, és szintén megatív. Ettől függetlenül még lehet valami, vagy 4 nap késés után már azért illene mutatnia valamit?
2017. júl. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy később fogant, nekem a nemvárt napján negatív volt, majd másnap is. HArmad nap volt szinte kivehetetlen pozi. 2 nap múlva tesztelj újra, ha továbbra sem jön meg. Drukkolok!
2017. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg tesztelgess még. De pl májusban nekem 5 napot késett, 2 negatív teszt és megjött.

Drukkolok!

2017. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barmi lehet, vagy kesobb fogant vagy sokat kesik. Nekem kesett mar masfel hetet is egyszer-ketszer. Van ilyen.
2017. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pedig nem hiszem hogy "rágörcsölnék" a dologra, nyilván mindenki gondol rá egyszer-kétszer a próbálkozás alatt, de nem volt olyan hogy minden nap egész nap csak ezen kattogtam volna. Ezért nem értem miért késik, soha nem szokott, mindig napra, sőt, órára pontos szokott lenni. Majd még holnap reggel tesztelek egyet, aztán meglátjuk.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2017. júl. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!