Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Predictor Early teszt mikor...

A Predictor Early teszt mikor mutatott már nektek valamit?

Figyelt kérdés
Hanyadik Dpo-n mutatta ki akár már halványan is a terhességet? Ill. meg lehet csinálni úgy is,ha a vizeletbe belemártom,vagy rápisilve mutat biztosabb eredményt?
2017. júl. 5. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vizeletbe mártottam. LH teszteltem végig, de sajnos nem tudom mikor volt ovum, soha nem lett pozitív, mert napi 3 liter vizet iszom és nem volt elég koncentrált a vizelet, így sajnos erre nem tudok válaszolni :( Nemvárt előtt 3 nappal lett pozitív az első tesztem, délután pisiből. Az úgy kb a 9-10. nap lehetett ovu után, de hülyeséget nem akarok írni. Sok sikert, drukkolok neked!
2017. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
December 11.-re nem vártam már a menstruációmat és december 7-én teszteltem reggeli első vizeletből pozitivat.
2017. júl. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én holnap leszek a 10. Dpo-n..szerintetek ha negatív lesz ez a fajta teszt,akkor már vehetem biztosra,hogy nincs baba és vérzés lesz helyette?
2017. júl. 6. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!