Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early teszt,...

Új Predictor Early teszt, másnak is mutatott ilyen pozitívat, vagy lehet, hogy fals? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban van a nem vártam napja, már 2 napja enyhébb mensi szerű görcseim vannak, viszont szerencsére vérzésnek nyoma sincs. Délutáni vizeletből csináltam egy tesztet, predictor early-vel, 2 percen belül megjelent a 2. Csík, viszont nem merem beleélni magam, mert most olvasgattam, hogy másnak mutatott már fals pozit. Szerintetek ez fals lehet, vsgy van remény? Járt már valaki így?

Kép:

[link]

2-t vettem belőle, a másikat holnap reggel csinálom meg, viszont ha nem jó a teszt, akkor lehet feleslegesen, mert ha ugyanígy mutatja de nincs baba, az csalódás..:( Szerintetek?


2017. jan. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
5%

Ez pozinak tűnik, gratulálok !

holnap reggeli már biztos egyértelműbb lesz :)

2017. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
Hasonlóan nézett ki nekem is és baba miatt is volt. Mivel délutáni volt, reggel biztosan erősebb lesz a második csík!
2017. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
Sztem ha a holnapi is ilyesmi akkor pozi, ha nem akkor fals.:) drukkolok. Ird majd meg az eredmenyt! :-)
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem a teszt szórakozik csak velem:) Mindenképpen feltöltöm a holnap reggelit is, drukkoljatok, hogy egyértelműbb legyen!!:-)
2017. jan. 24. 17:35
 5/70 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is pozi, a holnap reggeli már teljesen egyértelmű lesz!
2017. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
56%
Ránagyitottam és semmi színe nincs,inkább szürkés vagy nem is tudom milyen de nem rózsaszín.Elsőre pozit mondtam volna én is,de igy már kétséges.Ne legyen igazam,kívánom hogy valós pozitív eredményt kapj!!
2017. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pozi lesz! :)
2017. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rég én is feltettem ugyanezt a kérdést... Azóta már 13 hetes vagyok, szóval nem fals pozitív volt. Drukkolok, hogy erősödjön!
2017. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
ez pozitív gratulálok :) várjuk a holnapi tesztet,az is ugyanilyen pozitív lesz :) ez bizony baba,én is csináltam ilyen tesztet de nekem 1 csík volt rajta sajnos :/ :)
2017. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
Szia!!!!Ma delutan pont egy ilyen tesztet csinaltam en is es pont igy nezki!!!Ha sikerul bemasolom ide!!!Pszttt gratulalok!
2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!