Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo Predictor teszt...

12. dpo Predictor teszt negatív . Akkor már tuti nincs baba, ugye?!

Figyelt kérdés
:(
2017. jan. 25. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még korai. Nem tudom miért nem hiszitek el, hogy ha nem várt napján teszteltek, lehet csak az lesz pozi, sőt ez a gyakoribb :)


Nyugi én is teszteltem, 4 nappal hamarabb, mert furán éreztem magam, de nekem tényleg halvány pozi lett... el se hittem. De tényleg iszonyat ritka nem várt előtt pozit tesztelni. Ne add fel!


Nekem 13. dpo-n is kb fotózhatatlan volt a teszt... 15. dpo már egyértelmű.


Türelem, amíg nem jön meg van remény!


Sok sikert!


13hkm

2017. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek csak kimaradas utan napokkal pozi a teszt, ha kesobb volt peteeres, higabb a "minta", sokat pisiltel elotte, gyengebb epp az a teszt, stb.


Tudom nehez nemvart napjat vagy utani reggelt megvarni de inkabb varj plusz par napot mint csalodj esetleg a semmiert.....felejtsetek mar el ezt a dpo-zast, egy hulyeseg! Nemvart elmaradasa napja vagy utana mar legalabb mondana barmit is.

2017. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy lett a facelle a nemvart előtt 2 nappal halvány (!) pozitív, hogy az ovum kb a 7 ciklusnapon volt, a baba első uh méretei ezt igazolták. Tehát a 19 dpo volt,28 napos a ciklusom.

Még ne temesd ezt a hónapot!

2017. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!