Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönni a menzeszemnek de nem jött. Megszakìtàssal szoktunk együtt lenni pàrommal 5 éve eddig soha nem volt gond. Néha görcsölgetek, de nem az a szokvànyos menzesz görcs, inkàbb rengetegsze szurkàl a hasam alja, meg olyan mintha a hasam alja belül meg lenne keményedve. Érdemes várnom pàr napot a teszteléssel, vagy ha holnap veszek egy tesztet màr kimutatja? Meg szeretnék nyugodni mert ez a kétesélyes helyzet elviselhetetlen,eddig még nem voltam ìgy.De most mintha esküszöm érezném hogy terhes vagyok, lehet csak beképzelem ezért késik? Valamint ami fura hogy tejszerű folyàsom van, sok. Szóval ha holnap veszek tesztet mert nem jött meg és esetleg negativat mutat az biztos? Köszönöm előre a vàlaszokat!
2017. júl. 9. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Azért késik, mert rágörcsölsz. De ha nem akartok még gyereket, akkor miért nem védekeztek? Csak akkor lenne érdemes így csinálni, amikor már nem baj, ha becsúszik.
2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősen terhességre utalnak a jelek. Egy jobb teszt szerintem már reggel kimutatja.
2017. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!