Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon mennyire igaz?

Ez vajon mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam, hogy együttlét utan ajánlott ha pár óráig fel sem kelunk, nem megyünk el WC-re. Sőt egyik ismerősöm esküszik arra , hogy egész este tartsunk bent... szerintetek ebben van valami??
2017. júl. 9. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire.
2017. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Butaság.
2017. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire
2017. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz
2017. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi amikor benne voltunk a babaprojektben,én csak annyit csináltam hogy a férjem ejakulációja után egy kispárnát tettem a fenekem alá hogy ne folyjon ki azonnal a ,,cucc,, 😀 Így feküdtem kb 5-10 percet és mentem mosakodni aztán aludni ☺
2017. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Első gyerkőcnél én is úgy csináltam, mint az #5-ös válaszoló. (Nem jött könnyen, IR, PM alulműködés, stimulált ciklusok...)


Amikor kistesót terveztünk, nem feszültem már rá, mert ráért, nem siettünk, kicsi volt még a "nagy" is, stb. Harmadik hónapban lettem kétpetéjű ikerterhes, pedig nem polcolgattam, nem gyertyáztam, nem stresszeltem, mentem a dolgomra. Ezek szerint nem igazán ezen múlik. 😊

2017. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván alapesetben butaság, de kitudja :) Nekem mindkét terhességem akkor sikerült, mikor nem rohantam ki a mosdóba együttlét után.. sőt hason fekve elaludtam.


Bár a legtöbb helyen olvasni, hogy spermiumok mozgását azért lassíthatja a gravitáció, de szerintem ennél ez bonyolultabb :D


Szóval vegyük úgy, hogy marhaság, de ártani nem árt, ha nem rohanok ki az ágyból :D

2017. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... hülyeség! Hátrahajló a méhem is. Sokat olvastam róla hogy feküdjünk hasra stb. 1.5 évet próbálkoutunk... tartogathattam én bent bármeddig nem sikerült. Aztán egyszer csak spontán megkívántuk egymást.. :D végeztünk én már rohantam is a wc-re pisilni. És láss csodát 28 hetes vagyok :) és biztos hogy abból az 1 alkalomból fogant mert csak akkor tudtunk együtt lenni. Ja és nem is középidőben.. úgyhogy menj az ösztöneid után :D

Az emberi test nem egy gép. :)

Sok sikert!

2017. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem rogton wcre es le is zuhanyoztam. Ugy tunik, hogy terhes vagyok, teszt pozitiv.
2017. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!