Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három nap késés után tesztelhe...

Három nap késés után tesztelhetek délután is?

Figyelt kérdés
Tünetem annyi hogy néha émelygek. Amit megeszek utána kiráz tőle a hideg. Meg a melleim beduzzadtak.
2010. máj. 21. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg még később.És a reggeli pisi a tuti:)(a legbiztosabb).

Különben volt e már valaki úgy,hogy sok negatív teszt után is baba volt?Érdekelne csak,hogy van e ilyen!

2010. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem már a nemvárt napján poz. lett délután, és nagy valószínűséggel már ki kellene mutatnia, de lehet, hogy később volt a peteérésed, így a beágyazódás is. Amíg nem jön meg, addig van remény, pár nap múlva, ha nem jön meg, csinálj még egy tesztet!
2010. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Megcsináltad a tesztet?Gratulálhatunk?Drukkolok!!!!
2010. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen megcsináltam és a második csík helyén egy fehér virítós vonal van. Nem volt jó a teszt.
2010. máj. 23. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!