Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normálisan működő ciklusnak...

Normálisan működő ciklusnak árthat a barátcserje?

Figyelt kérdés
4 éve próbálkozunk januárban kezdtük a kivizsgálásokat egyikünknél sem találtam semmit...nincs IR, Pcos, van peteérésem, hormonsor rendben, átjárható vagyok. októberben lesz az első inszemináció. Gondoltam addig megpróbálom a barátcserjét a gyógyszertári Premenst, mert az nem olyan erős hatóanyag tartalmú mint a Zafír- Volt akinek felborította a normális ciklust?

2017. júl. 12. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt kipróbáltam, nekem egyik se okozott problémát. Mondjuk nekem különösebb probléma nem is volt a ciklusommal, csak a hozzá társuló menstruáció előtti panaszokat próbáltam vele enyhíteni (pl. puffadás).
2017. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen az nekem is van iszonyú hasgörcsök, puffadás mellfeszülés és még pattanások is. de valójában a baba miatt akarom megpróbálni :) egyébként 26-27 naposak a ciklusaim
2017. júl. 12. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A babás részről nem tudok nyilatkozni sajnos. Én tavaly előtt nyáron szedtem az említett dolog miatt de nagy változást nem tapasztaltam ezért leálltam vele.


Mi tavaly novemberben kezdtünk próbálkozni a babával, elsőre sikerült is. Én cickafarkfű teát meg palástfű teát ittam. :)

2017. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ártott. Ketszer olyan hosszuak lettek a ciklusaim.:(
2017. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Néhány esetben arcduzzanattal, nehézlégzéssel, nyelési nehézséggel járó súlyos allergiás reakciót jelentettek. Előfordulhatnak allergiás bőrreakciók (bőrpír, csalánkiütés, stb.), fejfájás, szédülés, gyomor-bélrendszeri panaszok (mint például a hányinger, hasi fájdalom), akne és menstruációs rendellenességek is. Ezek gyakoriságáról azonban nincs információ.

Egy-egy esetben az első PreMens kezelés elején a premenstruális szindróma egyes tünetei felerősödhetnek.

2017. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Baratcserje, majd palastfu-cickafark; a ferjemnek L-arginin, helyes etrend, kiegyensulyozott szemelyiseg, azokon a napokon valo szex, amikor magasabb a teherbeeses valoszinusege - nalunk ez verhetetlen kombo volt, azonnal teherbeestem.
2017. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!