Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes az együttlét?

Kókuszlány kérdése:

Mikor érdemes az együttlét?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a menzeszem mikor lehetünk leghamarabb együtt , esetleg a menszesz ucsó napján amikor már csak pár csepp van.Bocsánat ha undorítónak hangzik.

2 hónapja szedema febit a tervezés fajtát és egy hete a barátcserjét.



2017. jún. 21. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Kozepidoben.
2017. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két naponta onnantól hogy elmúlt, végig.
2017. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pint ezt terveztem kedves válaszoló mert április 25én volt az előző menszim szóval kicsit hülye a ciklusom.De kiszámolni is hülye vagyok még ezért szerintem is ez lesz a jó megoldás :)
2017. jún. 21. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl 28 naposak a ciklusaid,akkor a 14. ciklusnapon (középidőben) van általában az ovuláció.De ha biztos akarsz lenni az ovut illetően akkor hőmérőzz vagy használj ovutesztet.

Sok sikert!

2017. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Középidőben 2 naponta.

De az őszinte válaszom, tapasztalatból, hogy amikor jól esik. :)

Amikor számoltam, időzítettünk az istennek nem akart sikerülni. Mikor elengedtem a témát, és nem figyeltem a testem, az időt, akkor fogant :)

2017. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a januári missed ab után 5. hétre jött meg. Miután elmúlt, azon a hétvégén együtt voltunk a párommal. Nem védekeztünk, de nem is gondoltuk volna, hogy összejön a baba, hiszen 3 évig semmi, most meg holnap töltöm a 18. hetet. Egyébként én a DM-es kismama vitamint szedtem és szedem most is.
2017. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!