Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n volt valakinek...

8. DPO-n volt valakinek nagyon halvany pozitív (ClearBlue) tesztje? Tegnap nagyon szurkalt a hasam alja, feszitett, ahogy ma is

Figyelt kérdés

Csinaltam delutan egy CB tesztet, amin latni egy halvany kek csikot igy ellöttem meg egyet, azon is ua ugy latni.Mar van 2 gyerekünk. Ez a baba egy nem tervezett baba ha valoban megfogant, de attol meg nagyon varjuk.

Annyira izgatott lettem, tudom hogy varnom kellene meg legalabb 2 napot a tesztelessel de olyan nehez.



2017. júl. 13. 17:11
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Csinaltam reggeli elsö pisiböl CB pluszost, nagyon halvanyan de pozitiv lett. Probaltam fotozni de a kepen sehogy nem latszik, de szemelyesen latni. 😊

Kb 5 perc utan szet is szedtem hogy bem-e a szemem kaprazik de ugy meg jobban latszik a vilagos kek csikocska 😊 ma vagyok a 10.Dpo-n

2017. júl. 15. 06:48
 22/32 A kérdező kommentje:

[link]


Igy tudtam csak fotozni, elöben szepen latszik a halvanykek csik

2017. júl. 15. 07:18
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt nem győzött most meg. :S

+-ost csináltál azt írtad, de ezen hiányzik a vízszintes vonal S:


Légy türelmes tessztelj újra, de ne holnap, hanem a 3 nap múlva. Én továbbra is szorítok, bár a CB egyébként nem a legjobb mensi előtt, mert nem olyan érzékeny. Digitálisból is csak mensi után ír ki terhességet, előtte nem, hiába van már pozitív másik fajta teszt.


Én a helyedben vennék bármi mást és, ha azon is van halvány akkor tuti.


De ezen most nincs kereszt, csak a függőleges vonal ami nem pozitívat jelent :S


Bocsi, ha félreértettem, csak te írtad, hogy most olyat csináltál :)


De még mindig van remény :D


Drukk drukk!

2017. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
2017. júl. 15. 08:59
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!na ez már pozitív.

Remélem még erősebb lesz!

Drukkolok!

2017. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi!
2017. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23#-as vagyok, na látod ez pozi :) Erősödjön még szépen :D
2017. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a drukkokat!😘 most voltam DMben betaraztam hetvegere 2 CB tesztet, szerdan lenne a nemvart.ha nem jön meg es szepen erösödik a teszt, csütörtökön vagy penteken elmegyek dokihoz, mert nekem a 2 gyerekkel is nagyon alacsony volt a progi szintem, szednem kellett Utrogestant 3x1
2017. júl. 15. 11:16
 29/32 A kérdező kommentje:
Alszik meg az egesz haz,gyorsan kiosontam,Kb 5 perce csinaltam egy CB pluszos tesztet es szep pozi lett. Nem erös meg nyilvan de szemüveg nelkül is latom szoval akkor tenyleg pozitiv. 😊rakok fel majd kepet. 😉
2017. júl. 16. 05:11
 30/32 A kérdező kommentje:

11.DPO

Következö tesztet 2 nap mulva csinalom meg.


[link]

2017. júl. 16. 05:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!