Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom szeretne kis tesot...

Párom szeretne kis tesot 4éves kislányunkhoz. Én viszont bizonytalan vagyok. Néha el játszadozok a gondolattal de félek bele vágni szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Sztem ilyen hozzáállással meg se forduljon a fejedben!

Nem kistesót szülnél, hanem újabb gyermeket.

Ne a férjed kedve miatt legyen!

Ne a net népének gobdolatai segítsenwk a döntésedben!

2017. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg vagjatok bele. Ha nem teszed menopauza utan majd megbanod. En mar nem vagyok annyira fiatal, de azt vettem eszre hogy azok a parok lettek boldogok ahol tobb gyerek is volt. Sot vannak az ismeroseim kozt mar nagymamak is, es sokkal boldogabbak mint azok akik soha nem szultek. Egyet tudok. Aki gyereket szult meg soha nem banta meg - most ne jojjunk szelsoseges esetekkel - de aki nem, az kesobb mindig.

Mert az eletben az igazi boldogsagot akkor is a csalad es a szeretet adja meg, bar tudom hogy ezt az elejen nem sokan tudjak.

Foleg miutan nem az volt a kerdesed kedves kerdezo, hogy szuljel-e ot gyereket (netan a semmire) hanem hogy jojjon-e a masodik.

Szerintem vagjal bele, es ne hallgass a sok lehurrogo valaszadora akik azzal jonnek majd hogy mibe kerul egy gyerek. Aztan husz ev mulva majd ide irod a keservedet hogy miert is nem szultel meg, mennyivel tobb szeretetben lett volna reszed?

Hallgass a szivedre, sok boldogsagot kivanok!

2017. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a,második kommentelönek. Az első negativ,kommentelonek meg azt válaszolnám hogy ha ennyire negativ bunkó vagy menj szedj hangyát vezesd le ezt a paraszti viselkedést.
2017. júl. 16. 15:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elso nem is volt bunko... tokre jot irt o is. Vagy akarsz te gyereket es csak a jo valasz, ami tamogat ebben?
2017. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Pedig jelen esetben az elsőnek van igaza. A második tök cuki meg minden, de gondolom ő azon válaszolók közé tartozik, akik az elvetetős kérdéseknél is elvakultan szidja a kérdezőt, hogy tönkreteszi az életét, ha nem szüli meg a gyereket...


Ha nem vagy benne biztos, akkor nem szabad több gyereket vállalnod. Helyette inkább ülj le a férjeddel, beszéljétek meg, miért vannak kétségeid. Szabadidő? Anyagi gondok? Félsz a jövőtől? Nem akarod otthagyni a munkát? Tisztázzátok le ezeket mind, és ha feloldható a félelmed, akkor megéri gondolkodni a második gyereken. Ha magad miatt nem szeretnél, akkor meg teljesen felesleges, az egész családnak csak rosszabb lenne.

2017. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem volt bunko az elso!

A gyermekvallalas akkora hordereju dolog, amiben nem szabad egy maroknyi (20-40) idegen netezovel "megszavaztatatni" a sorsotokat. Aki igy tesz, az nem hogy nem kesz ra, de fel sem fogta mekkora dolog! Nem is ertem, hogy gyetekvallalast hogy lehet idegenekkel eldontetni vagy akar csak "szerintemeztetni".....nem egy hajszinvaltasrol beszelunk.....senki nem ismeri a korulmenyeiteket!

2017. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem csak azért mert bizonytalan a kérdező,felesleges rögtön azt mondani,hogy ne szüljön?

Kérdező:mi a bizonytalanságod oka? Miért félsz?

2017. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Pedig az első jól írja.

Az a gyerek nem csak egy kistesó lesz, hanem még egy gyermek. Akiben te nem vagy biztos. Más kívánsága kevés ilyenkor, ha a férjed is az. Neked is kell akarni,

2017. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is igaza van az elsőnek. A kettes meg tündérmesében él lehet,de hogy nem a való világban az biztos.... Annyit sem írtál, hogy mi az oka a bizonytalanságodnak. Akkor talán tudnának itt páran tanácsot adni. Ha teszem azt leírod, hogy nehéz volt az elsővel a szülés és félsz., vagy kezelhetetlen az első is, esetleg kicsi a lakás, anyagi gondok stb......Szóval igenis igaza van az elsőnek. Ennyibből ne hogy már mi döntsük el.
2017. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha te is szeretnéd. Csak a férjed miatt ne, meg tényleg ne kistesó legyen hanem egy új gyermek a családban. Szép a nagy család, de jól gondold meg. Ha vágyódsz rá akkor vágjatok bele, ha nagyobb a félelem akkor várj még vele. Majd alakul.
2017. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!