Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást befolyásolja,...

A beágyazódást befolyásolja, hogy az elmúlt napokban rendre veszekedünk a férjemmel és szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpon-n.

Nagyon várjuk már a kisbabánkat, de csinált hétvégén egy nagyon rossz dolgot, amit nehezen emésztek meg, azon is elgondolkodtam, hogy egy időre a szüleimhez költözöm, aztán a következő percben meg azt gondolom, hogy az idő elrendezi majd a dolgokat, és minden rendben lesz.


Csak aggódom, mert éppen a beágyazódás idején vagyok, és félek, hogy emiatt nem fog sikerülni, pedig nagyon szeretnénk. Nem vagyok annyira stresszes és feszült, inkább szomorú és sokat gondolkodom, hogy milyen is a kapcsolatunk. Ez akadályozhatja a beágyazódást?


Vagy volt itt olyan, aki éppen egy rosszabb időszakban esett teherbe, nem a legnagyobb boldogságban?



2017. júl. 19. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
Olyat csinált amit nem tudsz megemészteni de gyereket akarsz tőle? Hát téged sem az eszed miatt fognak ellopni....en max annyit akarnék tőle hogy tűnjön el az életemből...
2017. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!