Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány pozitív? Ma vagyok a...

Halovány pozitív? Ma vagyok a 33. napon. Kb.16-17-18 napon lehetett pé-m. Tegnap negatívat teszteltem és előtte volt egy kevés vérzésem. Ma reggel viszont halvány pozitív lett a teszt. Hihetek neki? Annyira örülök, már közel 4 éve várjuk!

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megmutatnád a tesztet, akkor mi is látnánk és úgy talán könnyebb véleményt formálni.


De igen, nyugodtan hihetsz neki, ha ott az a csík és valszeg már ki is maradt a mensid, akkor az már azért jó jel. Nem? :))

2010. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam lefotózni, de a képpen semmi se látszik.


Egyébként már napok óta fájdogált a hasam, de nem úgy ahogy szokott.

2010. máj. 22. 09:19
 3/9 A kérdező kommentje:

képpen = képen


csak nagyon felpörögtem :-)

2010. máj. 22. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit és csinálj új tesztet, nekem már több csalódásom is volt, mert halvány csíkot láttam több teszten is. Volt, amelyik gyorsan meg is jelent, és később is látszott, még sem voltam terhes. De amikor az lettem, akkor először negatív teszt lett, majd 2 óra múlva halvány szürke csík lett rajta. Három nap múlva pedig egyértelmű poz. Elméletileg pont abban az időben vagy, amikor még csak halvány teszt lehet, úgyhogy reménykedhetsz, türelem, és ismételd meg a tesztet.
2010. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!A halvány jel már valami.Várj pár napot és csinálj egy másikat,az már biztos mutatja az erős második csíkot.Ha meg mégsem próbálkozzatok tovább.4 év az sok!Voltatok már orvosnál?Különben a remény hal meg utoljára.Nekem volt olyan ismerősöm akinek azt mondták,hogy soha nem lehet babája,és mégis 2 gyönyörű gyereke van:)Még az orvosok is meglepődtek.De ha a baba jönni akar akkor úgyis jön!
2010. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál. Megvan a gond, pco-m van. Nem volt pé-m. Most closty-val sikerült, de sajnos úgy tűnik nem marad velünk a baba, mert megjött .


Majd legközelebb!

2010. máj. 23. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(De majd legközelebb!Hidd el sikerülni fog:)

Csak légy nyugott.

Előző voltam:)

2010. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Nem adjuk fel, mert ez az életünk értelme! Végülis ez egy új ciklus ismét, lehet, hogy ez lesz az igazi :-)
2010. máj. 24. 08:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van csak pozitívan,hogy pozitív legyen:)Sok sikert!!!:)

Előző!!!

2010. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!