Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek, és óvszert is használtunk, de egy héttel a szex után pár napig hányingerem volt és két reggel is hánytam. ebben a pár napban sajnos volt egy herpesz "rohamom", amikor kijöttek ilyen hólyagok. én nem hiszem hogy terhes vagyok, de anyukám rákérdezett amikor a hányásról panaszkodtam, és azóta ez jár a fejemben. egy kicsit aggódom, most kellene tesztelnem?
2017. júl. 28. 01:54
 1/3 Aneem válasza:
51%
Egy teszt mindenféle képen tud egy kb választ adni számodra. De az is lehet hogy összeszedtél valamit, legyengült az immunrendszered, a fogamzásgátló mellékhatása, esetleg elkaptál a szexpartneredtől valamit, érdemes lenne candida vizsgálatot tartanod, biztos ami biztos.
2017. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Fog. gátlót szedsz,és gumival is édekeztetek: nem tudom mi akkor a kérdés?!

Terhes biztos nem vagy!!

2017. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzásgátló és Óvszer mellett Teherbe esel bekerülsz a Nagykönyvbe

Egyébként lehet csak össze ettél valamit vagy lappang benned valami nyavaja...

Csinálj egy terhességi tesztet 1 csík negatív nem vagy Terhes. 2 csík pozitív gratulálok terhes vagy.

Csinálj tesztet

2017. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!