Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor early esetében...

A predictor early esetében milyen az ál pozitív csík?

Figyelt kérdés

Tudom ezredik ilyen kérdés, aztgondoltam én sose fogok ilyet kiirni de most mégis olyan hihetetlennek tűnik az egész. Ma reggel egy predictor early nevű tesztet csinaltam és egyértelmű pozitív. /sok rosszat olvastam erről a tesztről azért vannak kétségeim/

1-1,5 hete orvos tanácsára csinaltam terhességi tesztet mert szédültem de negatív lett. Aztán tovább szédültem és lett egy vérképem de az is jó mondták lehet terhes vagyok. Csináltam még 3at (1db időntúli nagyon halvány pzitiv és 3db negatív) tegnapelőttre beduzzadtak a melleim ez fura mert sose szokott.

Természetesen el fogok menni orvoshoz!

Inkább erről a tesztről érdekelnek a vélemények, hogy mennyire megbízható, így pénteken kissé idegörlő :)


2017. júl. 28. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Halvány szürke vagy Lila

Akkor pozitív ha legalább Rózsaszín az árnyalata és Szabadszemmel jól látható tehát nem kell trükközni megvilágítani negatívba szerkedzteni a képet. Egy pozitív tesztre Ránézel és látod a 2. Csíkot nem kel hunyorogni se

2017. júl. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már vérvételnél is mondták hogy Lehet Terhes vagy

Akkor tuti terhes vagy

Gratulálok

2017. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kell trükközni :)

Csak annyi rosszat olvastam erről a tesztrő( nem én vettem) hogy álpozitív stb...

Meg ebben a hónapban menstruáltam is. Majd csak jövőhét végefele jönne meg... Érthetetlen számomra :)


[link]

2017. júl. 28. 07:49
 4/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 28. 07:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitív. :)
2017. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindenkinek ment a zöld kéz ;)
2017. júl. 28. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezzel teszteltem és az első nekem is halvány volt pár napra rá erősebb volt .
2017. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 és 2-es Válaszoló vagyok meg néztem a képeket ez egyértelmű pozitív gratulálok babát vársz
2017. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez 1 szèp pozi teszt,Gratulàlok😊
2017. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) kérek lassan akkor időpontot az orvoshoz :) köszönöm
2017. júl. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!