Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy tegnap elég meggondolatlanul és felelőtlenül gumi nélkül feküdtünk le.

Én úgy éreztem, hogy sikerült időben kivennem és kint jött ki minden, de nagyon aggódok, hogy mi lesz ha nem így volt.

A teszthez még nem telt el elég idő.

Más módon, gyorsabban ki lehetne valahogy deríteni, hogy baj van-e ?


18F/17L


2017. júl. 28. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet igen. Irany az ugyelet 72oras tabiert. Draga, de ha mar gumit nem huztatok akkor ez van..
2017. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Most még nem tudni, de lehet. Mi a bajod a babákkal? Aranyosak meg minden...
2017. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyében már a nőgyógyászaton lennék esemény utániért
2017. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én is javasoltam az esemény utánit de az azt megelőző vizsgálathoz nem kellenek szülők ?
2017. júl. 28. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Esemény utáni tabletta! Legközelebb meg legyen fél percetek arra,hogy védekeztek és felhúzol egy gumit,vagy a barátnőd szedjen tablettát!
2017. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen lehet.

Tudod az előváladék is tartalmazhat elő spermiumot.

Ha ez az "időben kiveszem" módszer biztonságos lenne akkor nem kéne az Óvszer és fogamzásgátló tabletta.

Csakhogy nem az. Mert minden MÁSODIK terhesség megszakításos szexből lett és az így fogant babák 60%-át abortálják!!!

2017. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs vizsgálat előtte! Felírják a receptet és kész
2017. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!